Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram görüntülü aramayı kaydetme nasıl yapılır?

1.774 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram görüntülü sohbet nasıl kayıt edilir? Bunu sizlere Android ve IOS işletim sistemli telefonlarda anlatmaya çalışacağız.

Son zamanlarda yeni özellikleri ardı ardına getiren instagram da son yeni özelliklerinden biride video araması, takipçi, takip ettiğimiz kullanıcıları görüntülü arama yaparak iletişim kurulabilmektedir. Bizimde bu konumuzda instagram video arama kaydetme konusunda sizlere nasıl yardımcı olacağız? Bunu yazımızın ilerleyen bölümlerinde anlatacağız.

İNSTAGRAM GÖRÜNTÜLÜ ARAMALARI İNDİRME

Şuan instagram da böyle bir özelliğin olmadığını hatırlatalım. İnstagram da görüntülü sohbeti kaydetmek için içine entegre edilmiş bir özellik maalesef yok fakat üçüncü parti yazılımlar kullanarak bunu telefonun galerisine kayıt edebilir, indirebilirsiniz.

Eğer İOS işletim sistemli iphone kullanıyorsanız ekranı kayıt etmeye yarayan özelliğin olduğunu biliyorsunuzdur. Bu özellikle instagram görüntülü aramayı kayıt edebilirsiniz.

Bu özelliği nasıl kullanabileceğinizi iphone ekran kaydetme yazımızı incelerek sizde iphone ekranı kayıt edebilirsiniz.

Bu özelliği aktif ederek iphone da tüm ekrandaki akışı kayıt edebilirsiniz. Böylece instagram da yaptığınız görüntülü aramaları da kayıt ederek telefonun galerine kayıt edebilirsiniz.

ANDROİD

Eğer kullandığınız telefon olarak Android işletim sistemli bir telefon kullanıyorsanız o zaman Google Play üzerinden indirebileceğiniz bir app uygulama işinize yaracaktır.

Bu uygulanın adı “ApowerMirror – Mirror&Control” olarak geçmektedir. Son derece başarılı olan bu uygulamada tüm ekran görüntüsünü yakalayarak kayıt altına alacaktır.

Böylece Android işletim sistemli cihazlarda WhatsApp, Instagram gibi canlı aramalarda video aramalarını kayıt edebilirsiniz.

Sizin bilginiz olmadan karşı taraf görüntülü sohbetlerde videoyu kayıt ederek görüntüsünü çekebilir, bu nedenle tanımadığınız kişilerle sohbetlerinizde dikkat edilmesini ayrıca uyarmaktayız.

Bu konumuzda instagram canlı aramaları kaydetme işleminin nasıl yapıldığı, nasıl yapılacağı, nasıl yapılır gibi sorulara cevaplar vermeye çalıştık.

Tavsiye Yazı: instagram yardım destek hattı

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

DİĞER ARAMA KELİMELERİ;

  • instagram canlı sohbet kaydetme
  • instagram canlı yayın kaydetme programı
  • instagram canlı yayını sonradan kaydetme
  • instagram baskasinin canlı yayın kaydetme
  • instagram geçmiş canlı yayın indirme
  • instagram kendi canlı yayın indirme
Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın