Sponsorlu Bağlantılar

Fare’ye Her Bastığımda Sayfa’da Reklam çıkıyor..!

4.718 views
Sponsorlu Bağlantılar

Hangi siteye girerseniz girin , girdiğiniz site fark etmiyor fare – mouse ile nereye basarsam karşıma reklam çıkmaktadır. Bununla ilgili olarak çözüm nedir ? Sizlerden gelen sorulardan biri’de bu tür Adware yani zararlı kodların oluşturduğu sıkıntılardır.

Peki bu reklam virüslerini nasıl çözeriz ? tarayıcıdan nasıl kaldırabiliriz ? Daha önceden hazırladığım Tarayıcı’da virüsler nasıl silinir ? ile ilgili olarak anlattığım konu tam size göredir.

Tarayıcı Virüsleri Nasıl Kaldırılır ? Hemen Öğren

Yukarıdaki konu inceleyiniz , böylece bilgisayarınızda İnternet’de sörf ederken çıkan reklamları kaldırmış olacaksınız.

Arama Tags & Etiket ;

Reklam Virüsleri , tarayıcıda çıkan reklamlar , virüs nasıl silinir , sık sık çıkan reklamlar , sinir bozucu reklam virüsleri , explorer , yandex , chrome , mozilla , safari , firefox

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Fare’ye Her Bastığımda Sayfa’da Reklam çıkıyor..! (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Son olarak UPCleaner– PC Temizleme programını aç. Tek yapman gereken programı çalıştırmak ve geri kalan herşeyi program senin için halledecek. Her ne kadar virüsleri temizle gibi bir seçeneği olmasa da UPCleaner sayesinde tarayıcı, arama motoru, anasayfa koruması gibi seçenekleriyle zararlı dosyaları temizleme işlevine sahiptir.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın