Sponsorlu Bağlantılar

instagram fotoğrafına nasıl müzik eklenir?

1.296 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Derya

Soru Gönder ; instagramda paylaştığım fotoğraflarıma nasıl müzik ekleyebilirim? bildiğimiz gibi instagram fotoğraf ve video paylaşım platformu olan bir mobil app uygulamasıdır. Çektiğiniz resim ve video paylaşıldığında video ses ekleyebilir veya sessiz olarak paylaşım yapabiliyorsunuz buraya kadar normal konumuza gelince fotoğraflara müzik ekleyerek paylaşım yapabilir miyim?

instagram2

Bunun için üçüncü parti yazılımlara ihtiyaç vardır. Fotoğraflara müzik ekleme özelliğini filipagram app uygulaması ile gerçekleştirebiliriz.

Photos uygulaması ile seçtiğiniz sevdiğiniz müzikleri ve fotoğraflara ekleyerek paylaşımlar yaparak kullanabilirsiniz. Bu uygulama Android ve İOS işletim sistemleri için kullanabilirsiniz.

Android : “https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cheerfulinc.flipagram&hl=tr” adresini tarayıcı yapıştırıp app uygulamasına gidebilirsiniz.

IOS : “https://itunes.apple.com/us/app/flipagram/id512727332?mt=8” apple uygulamaları içinbu link adresini kullanabilirsiniz.

 

Arama Tags & Etiket ;

instagram fotoğfralara müzik ekleme , müzik ekleme , instagram müzik ekleme , fotoğraflara nasıl müzik ekleme yapılır , instagram fotolara müzik ekleme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram fotoğrafına nasıl müzik eklenir? (5 Yorum)

Yorum Yaz

    • Eğer ticari olarak kullanırsanız sıkıntı olabilir, ama bireysel olarak kullanacaksanız sıkıntı olmayacağını tahmin ediyorum. Şikayetlerde hesabın kapanma nedeni olabiliyor.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın