Sponsorlu Bağlantılar

instagram fotoğraf nasıl yedeklenir?

872 views
Sponsorlu Bağlantılar

bu konumuzda sık sorulardan biride instagram‘da paylaştığım fotoğrafları nasıl yedeklerim? bununla ilgili bir çözüm yolu bir uygulama var mı? gibi farklı sorulara gelmektedir.

instagramda yüklediğiniz ve paylaştığınız fotoğraflar bir instagram klasörü içine atmaktadır. yani paylaşılan fotoğraflar telefon hafızasında klasör içine depolanmaktadır. eğer resimleri isterseniz bu klasör içinde fotoğrafları bilgisayarınıza kopyala yapıştır veya kes , yapıştır şeklinde alabilirsiniz. Yedekleme yani Backup olarak ilk yöntem olarak ele alabiliriz.

instagram yedeği alma

Bununla birlikte diğer bir instagram fotoğraf yedekleme yöntemi instaport app uygulamasıdır. Bu uygulamanın çalışma mantığı instagram fotoğraflarını al ver yani dışa aktar tekrar içe aktar yöntemi ile çalışmaktadır. resimleri bilgisayara aktararak yedeğini alabilirsiniz veya geri yüklemesini yaparak fotoğraflarını kurtarmış olursunuz.

instaport kullanımı oldukça kolay bir uygulamadır. Dışa yedeğini alacağınız fotoğrafları “Dosyayı .zip İndir” adımını kullanarak sıkıştırılmış şekilde yedeği alabilirsiniz.

İnstagram kullanıcı adı ile giriş yapmanız yeterli olacaktır. sadece zipli dosya uzantısı ile indirme özelliği olarak diğer sıkıştırma dosyalarını şuan desteklememesi bir eksiklik olarak söyle biliriz.

Arama Tags & Etiket ;

instagram resim yedekleme , instagram video yedekleme , instagram fotoğraf nasıl yedeği alınır , fotoğraf backup alma , resimleri geri yükleme , fotoğrafları restore etme , instagram yedeği alma , export , inport , instagram yedeği nasıl alınır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın