Sponsorlu Bağlantılar

şifre yanlış girildiğinde “Ekran Görüntüsü” çeken uygulama

729 views
Sponsorlu Bağlantılar

Android  telefonlarda ekran görüntüsü çeken programın çalışma mantığı olarak şu şekilde söyleyebiliriz. Ekran kilidi , desen veya numaralı olarak iki kere yanlış giriş yaptığınızda telefonu karıştıran kişilerin görüntüsünü yani selfie çeken bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

gizli çekim yaparak telefonu karıştıran veya halk dilinde kurcalayan kişinin fotoğrafını çekerek bu kişiyi kendini ele vererek yakalayabilirsiniz. telefonunuzda bulunan özel ,kişisel bilgileri kimin ulaşmak istediğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca uygulama kilitleme özelliğini kullanarak whatsapp , facebook , twitter , instagram gibi kişisel mesajlaşma sağladığınız iletişim araçlarını kilitleyebilirsiniz. Evet Bu uygulamanın adı CM Security-Uygulama Kilitleme bu app uygulaması ile telefonu bir adım önde güvenliğini sağlayacaksınız.

cm security

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cleanmaster.security&hl=tr” adresi üzerinden veya mobil cihazınızda bulunan web store üzerinden indirip kullanabilirsiniz.

Ayrıca Bu uygulamanın diğer özellikleri telefon bulma özelliğidir. harita üzerinden yer tespiti yapaak telefon bul özelliğini kullanabilirsiniz.

telefonu virüs ve zararlı kodlardan korumak üzere tasarlanmış bir özelliği de mevcuttur. Ram ve işlemci hızlandırma özelliği de cabasıdır. Hafıza kartını en ince detaylara kadar taratabiliyorsunuz. istediğiniz kişileri engelleyerek rahatsız edilmiyorsunuz.

Arama Tags & Etiket ;

android güvenlik uygulaması , gizli resim çeken uygulama , telefonu kim karıştırmış , telefonu kurcalayanlar , telefonu benden habersiz kim kullanmış , şifre yanlış girildiğinde resim çeken uygulama , gizli çekim yapan app uygulama android

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın