instagram expired token hata ve çözümü

5.568 views
Sponsorlu Bağlantılar

instagrama giriş şifremi unuttum , daha sonra şifre yenileme istiyorum mail adresinize gelen link açtığınızda karşınıza “Expired token. Please request a new password reset link” sorunu çıkabilmektedir. Peki nedir? bunun cevabı veya çözüm yolu?

instagramda güvenlik önlemleri artığından beri önlemler can sıkmaya başlıyor bir nevi aslında iyi çünkü bazı üçüncü parti yazılımlara izin vermeniz nedeni ile hesabınız güvenli olmadığı için böyle bir yola başvurması kullanıcılar için gayet mantıklı geliyor.

instagram2

şifre sıfırlama için yeni bir şifre talep ettiğinizde mail adresinize gönderilen link hesabınızı sıfırlamak için kullanabileceğiniz bir link fakat “Expired token. Please request a new password reset link” hatasının nedeni bu link adresinin süresinin bittiği veya ölü bir link olduğunu söylemesidir.

Hesabınızı sıfırlamak için mail adresinizi devamlı olarak kullanılır olduğunu ve süresi geçen link adresleri ile kurtarma işleminin olmayacağını bilmeniz gerekecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram expired token hata ve çözümü (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın