Sponsorlu Bağlantılar

Firefox “Kimlik Kayıp” Hatası ve Çözümü

4.739 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sık kullanılan Tarayıcılardan biri olan Firefox – Mozilla web browser zaman zaman hatalar verebilmektedir. Bu tarayıcı hatalarından biride “Kimlik Kayıp” hatasıdır. “Firefox Kimliğiniz yüklenemedi.Kayıp ve erişilemez durumda olabilir.” sorunları ile zaman zaman karşılaşılabilmektedir.

Bu sorunlar işletim sistemi güncellemeleri veya program ekle / kaldır sırasında oluşan hatalardır veya kayıt defteri düzenleyici girdilerinden kaynaklı Kimlik Kayıp sorunu nasıl çözülür.? Bununla ilgili bir kaç çözüm yolu vermeye çalışacağım umarım faydası olacaktır.

firefox kimlik kayıp

 

Kimlik Kayıp Sorunu Nasıl Çözülür?

aşağıdaki vereceğim çözüm yollarını teker teker deneyerek bir çözüm yolu olacaktır. yararlı olacağı düşüncesi ile aşağıdaki adımlar deneyin.

1- Win+R tuşlarını birlikte basarak çalıştır penceresini açalım. Buraya “firefox.exe -p” kodunu yazın ( ” işareti olmadan ) ve entere basınız.

firefox kullanıcı kimliğini seçin

Burada kimliği siliyoruz. Kimliği Sil… yazan yere basarak mevcut kimliğimizi siliyoruz ve ardından Kimlik oluştur… diyerek yeni bir kimlik oluşturuyoruz.

2- Firefox oturum dosyaları zarar görmüş olabileceği ihtimali ile ccleaner programı yükleyin ve bu program ile Kayıt Defteri yazan yere girerek kayıt defteri girdilerini temizleyin.

3- Hatayı aldığınız tarih öncesine sistem geri yüklemesi yaparak bilgisayardaki olası hataları çözmüş olacaksınız. Sistem Geri Yüklemesi genelde en iyi yol olarak söyleyebilirim.

Sistem Geri Yüklemesi Nasıl Yapılır? konusunu inceleyerek sistem geri yüklemesi hakkında detaylı bilgi edine bilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

kimlik kayıp hatası nasıl düzelir , kimlik kayıp nasıl çözülür , kimlik kayıp firefox , kimlik kayıp mozilla , kimlik kayıp windows 10 , kimlik kayıp windows 7 , kimlik kayıp sorunsalı , kimlik kayıp çözüm , firefox kimlik kayıp hatası , firefox kimliğiniz yüklenemedi. kayıp ve erişilemez durumda olabilir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın