Sponsorlu Bağlantılar

instagram dondurma’da boş sayfaya yönlendiriyor hatası

987 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda sizlerden sıklıkla gelen instagram hesabımı geçici olarak kapat veya diğer adıyla dondurma üzerinde yaşanan boş sayfaya yönlendirme sorunu hakkında bilgi vermeye çalışacağız. hesabı geçici olarak kapatmak üzere girdiğinizde tüm işlemleri yaptığınızda sizi boş bir sayfa yönlendirmesi tamamen bireysel kullanıcılar’dan kaynaklı bir sorun değildir. 

Yani sizinle alakası olmayan bir sorundur. Bu instagram tarafından kaynaklı bir sunucu hatası olmaktadır. Bu nedenle geçici hesap kapatma ile ilgili bir kaç saat veya bir kaç gün sonra yeniden deneyiniz. Eğer mobil cihazlardan bu işlemi yapıyorsanız “instagram.com” adresi üzerinden giriş yaparak tekrar deneyiniz. Hesabınızı tekrar dondurma adımlarını kullanıcı adı ve şifresiyle yeniden deneyiniz. 

son olarak kullandığınız tarayıcı olarak farklı bir tarayıcı üzerinden deneme yapınız. Explorer, Yandex, Safari, Chrome tarayıcılarda ayrı ayrı deneyiniz, tarayıcılarda kullandığınız proxy veya vpn gibi yazılımlar kullanıyorsanız bunları iptal ederek tekrar denemenizde fayda vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın