Sponsorlu Bağlantılar

instagram dm’den fotoğraf nasıl gönderilir?

18.788 views
Sponsorlu Bağlantılar

popüler sosyal ağ uygulamalarından instagramı kullanmaya yeni başlayan kullanıcılar biraz zorluk çekebiliyor ilk başta karışık gibi gelen instagram kullanımı aslında çok kolay diyebiliriz. Sizlerden gelen sorulardan biri olan instagram mesajında dm den nasıl fotoğraf nasıl atılır? bunu anlatmaya çalışacağım.

instagramda direct message fotoğraf nasıl gönderilir?

instagram da bir başka kişiye mesaj olarak resim gönderebilmek için aşağıdaki adımları takip ederek gayet kolay bir şekilde gönderim yapabilirsiniz.

  • Ana Menü ( akış menüsü ) yukarı üst kısımda dm kutusu bulunmaktadır. Orada mesaj kutusuna bir kere dokunuyoruz.
  • + Artı işareti görülmektedir. Burada bir kere dokunarak yeni bir menü açılacaktır.

instagram dm atma

  • Burada bir pencere açılacaktır. Burada Fotoğraf veya Video Gönder , Mesaj Gönder adımlarını göreceksiniz. Sizin yapmanız gereken eğer karşı kullanıcıya fotoğraf gönderecekseniz birinci şık açıyoruz.
  • Bu adımdan sonra göndereceğiniz fotoğrafların bulunduğu film rulosu gelecek buradan hangi fotoğrafı seçecekseniz onu işaretleyin.
  • Seçtiğiniz Fotoğraf üzerine bir kere dokundunuz ve hemen üst tarafa İleri yazan menüye bir kere dokunuyoruz. Ardından fotoğraflarda  filtreleme yapacaksanız bu işlemi gerçekleştirin.
  • Tekrar ileri ardından kime gönderecekseniz bu kişi buluyoruz ve işaretliyoruz burada yollayacağınız fotoğrafa Açıklama yaz… yerine not yazabilirsiniz.
  • Seçtiğiniz kişiye artık resmi atabilirsiniz. Bu işlem bu kadar kolay biraz uzun gibi geliyor fakat el alışkanlığı olduğu zaman alışkanlık haline getirebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

instagram dm gönderme , instagram fotoğraf nasıl gönderilir , instagramda mesaj gönderme , instagram mesaj atma , nasıl fotoğraf atılır instagram , instagram resim gönderme , birine mesaj gönderme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın