Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

1.014 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanlarda Facebook Paylaşım Bandında Canlı Yayında gibi bildirimler görmüşünüzdür. Periscope tarzı canlı yayınlar Facebook’da nasıl yapılıyor? hiç merak ettiniz mi?

canlı yayın özelliğini kullanabilmek için bazı şartların olması gerekmekte bu zamanla kalkacağından eminim bunun için ilk önce onaylı bir facebook profiliniz veya bir sayfamın olması yetecektir.

canlı yayın nasıl yapılır?

android veya ios işletim sistemi olan iphone telefonda normal paylaşım yapacağınız menüye giriyoruz. yeni bir paylaşım yapacağımız menüde durum , fotoğraf yerini bildir seçenekleri altında “Ne düşünüyorsun?” yazı üzerine bir kere dokunun.

facebook canlı video

Canlı Video yazan bağlantı noktasına bir kere dokunuyoruz. bu canlı yayın duvarınızda bittiğinde kalacaktır. devam diyoruz ve “canlı videon için açıklama yaz…” ve Canlı Yayına Geç adımı ile canlı yayını başlatabilirsiniz. Kullanımı son derece kolaydır. böylece istediğiniz mutlu bir anı veya bir manzara , gezi canlı bir şekilde arkadaşlarınıza ve takipçilerin ile izleyebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

facebook canlı video nasıl yayınlanır , facebook canlı yayın nasıl yapılır , canlı yayınlama , canlı görüntü nasıl yapılır , facebook video yayınlama , video yayını nasıl yapılır , canlı yayınlama , facebook live video , broadcast video

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın