Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar açılışındaki “Hoşgeldin” Yazını Değiştirin.

6.655 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar kullananlar için modifiye ile uğraşanlar veya bilgisayarın temasını değiştirenler için “hoşgeldin” yazısı yerine farklı bir kelime yazı nasıl yapılır bununla ilgili bilgiler vermek istiyorum.

Kullandığınız işletim sistemi ne olursa olsun Windows 10 , Windows 8 , Windows 7 veya XP işletim sistemlerinde uygulama metot aynıdır. Hoşgeldin yazısı nasıl değiştireceğiz? bunu aslında uygulamak oldukça kolay kayıt defteri kayıtlarını değiştirerek bu işlemi gerçekleştirebiliriz.

Win+R tuşları ile çalıştır penceresini açalım. Buraya regedit.exe komutu yazarak işlemi gerçekleştirmeye başlıyoruz.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

Yukarıda adımları takip ederek kayıt girdilerimize ulaşacağız. Bu adımları takip ettiğinizde sağ tarafta girdiler gelecektir. Burada “LegalNoticeText” kayıtı üzerine fare ile çift bastığınızda burada bir kayıt penceresi açılacaktır. siz burada yapmanız gereken buraya açılışta ne yazılmasını istiyorsanız 11 karakter ile yazabilirsiniz.

windows hoşgeldin yazısı

 

yukarıda örnek resimde winlogon klasörü üzerine geldiğinizde sağ tarafta bir panel gelecek ve burada kayıtları göreceksiniz kırmızı kutu içinde girdiğin üzerine bastığınızda Dize Düzenle penceresi üzerinde değer verisi içine yazmanız yeterli olacaktır.

Arama Tags & Etiket ;

hoşgeldin yazısı nasıl değişir , hoşgeldin yazısını değiştirme , windows hoşgeldin , windows welcome change , hoşgeldin windows 10 , windows hoşgeldiniz ekranı değiştirme , hoş geldin , nasıl , programsız değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bilgisayar açılışındaki “Hoşgeldin” Yazını Değiştirin. (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ben bu olayı daha önce yapmıştım kullandığım ”bakım proğramı” sayesinde.
    sizin anlattığınız yolu denedim yazı değişmiyor ?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın