Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram da hikayelerde yeni etkileşim özellikleri geldi

563 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram da gelen yeni özellikler hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Son gelen güncellemeler ile instagram üzerinde etkileşime geçmek için iki farklı özelliği sizlere tanıtacağız.

İnstagram da takip ettiğiniz veya sizi takip eden kullanıcılar Hikâyeler de { Stories } artık soruları müzik önerileri için etiketleye bilecekler.

Bana sor etiketi ile sorulan sorulara instagram müzik kitaplığındaki bir şarkı ile yanıt verebileceksiniz. Eğer soru etiketi kullanıldığında yeni müzik simgesi görülecektir.

Bu soru etiketine yanıt verildiğinde müzik kitaplığından seçilen bir müzikle cevap verilebilir. Oynatma butonu bastığınızda listeden seçme imkanı da doğmaktadır.

 Bunun dışında arka planda müzik çaldıkça bir fotoğraf ve video da çekebileceğiniz bir özellikte kullanılacaktır. Bu özelliği güncellemeler geldikçe kullanabileceksiniz.

GERİ SAYIM ETİKETİ

Bunun dışında yeni bir etiket kullanımı ile güncellemeler ile birlikte gelmektedir. Bu özellik ise geri sayım etiket yeni yıla girileceği şu son günlerde anlarınız için yayınlanan bu özellikte geri sayım yaparken arkadaşla heyecan yaratmak amacıyla geliştirilen bu son güncelleme de hikâyelere geri sayın etiketi ekmek suretiyle anılarınızı paylaşabileceksiniz.

Bu eklenen geri sayım etiketinde tarih “bugünden itibaren bir yıl içinde olmalıdır” sizin ekleyeceğiniz tarihi bu şekilde geriye doğru sayım olarak eklemeniz gerekmektedir.

Hikâye rengini özelleştirebilirsiniz. Geriye sayın tarihi bittiğinde herkes bir bildirim gelmektedir. Geri sayım etiketi kullanımı oldukça kolaydır. Bu özelliği ios ve Android işletim sistemli cihazlarda uygulamanız son güncellemesi ile kullanılmaya başlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın