Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone altın kulüp nasıl iptal edilir?

941 views
Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone ev kadınlara sunduğu ayrıcalıklarla, birçok alanda avantajlar sunmaktadır. Yıl boyu onlarca markalarda fırsatları ev kadınları için birleştirmektedir.

Avantaj Cepte uygulamasını telefona indirerek Altın Kulüp üyelerine birçok fırsattan haberdar olmasını sağlamaktadır. Ücretsiz olarak kayıt olabileceğiniz bu fırsata ALTIN KULUP yazıp 7000’ ücretsiz sms atarak üye olabilirsiniz.

Bizim bu konumuzda vodafone altın kulüp üyeliği nasıl iptal edilir bu üyelikten çıkmak konusunda sizlere bunun hakkında bilgi vereceğiz.

Sizde Altın kulüp aboneliğini kapatmak istiyorsanız hangi adımları gerçekleştirmek gerekiyor bunu aşağıda vereceğimiz yollarla üyelik iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

VODAFONE ALTIN KULÜP ÜYELİK İPTALİ

Altın kulüp paketini kapatmak istiyorsanız bunun için birkaç yöntem ile bu aboneliği sonlandırmayı gerçekleştirebilirsiniz.

 

  • Vodafone self servis üzerinden iptal edilebilir.
  • IPTAL ALTIN KULUP yazarak 7000 kısa mesaj atarak iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Vodafone müşteri hizmetleri arama suretiyle altın kulüp hesabını kapatabilirsiniz.
  • Vodafone cep merkezleri üzerinden iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz yöntemlerle Vodafone Altın Kulüp üyelik iptali kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında *7000# telefonun klavyesini tuşlayarak menüler yardımı ile de aboneliği devre dışı bırakabilirsiniz.

Yukarıda konumuzda Vodafone Altın Kulüp abonelik iptal etme konusunda destek vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak “http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/vodafone-altin-kulup.php” adresi üzerinden detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Sorularınız için yorumlar kısmını kullanabilir ya da diğer tüm sorularınız için soru-cevap sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın