Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram da hatırlanan hesap nasıl kaldırılır

9.604 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram uygulamasında çoklu hesap ekleme özelliğinde birden fazla hesap eklediğiniz de eğer “hatırlat” butonu bastığınızda bu hesap üzerinden çıkış yapsanız bile hatırlandığınız için tekrar kullanıcı adı ve şifresi giriş yapmadan tekrar hesabınıza girebiliyorsunuz.

Bu özellik genel de çoklu hesap eklemelerinde olmaktadır. Bizim bu konumuzda çıkış yaptıktan sonra tekrar hesabının hatırlanmasını unutup kaldırmak isteyen kullanıcılar için hesap hatırlatmadan nasıl çıkılır bunu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

HATIRLATTAN HESAP NASIL KALDIRILIR?

Eğer sizde hesap kaldırmak için hatırlanan hesaplardan kaldırılmasını istiyorsanız aşağıda vereceğimiz ipuçlarını kullanarak takip edebilirsiniz.

İnstagram da hatırlanan hesabı silmek için ilk yapmanız uygulamayı açıyoruz ve adımları takip ediyoruz.

  • Ayarlar
  • Tüm hesaplardan çıkış yap

Karşınıza eklediğiniz tüm hesapları göreceğiniz bir menü gelecektir. Bu menüde çıkış yapmak istediğiniz ve giriş bilgilerini hatırla menülerinin açık olduğunu göreceksiniz.

Bu alanda giriş bilgilerini hatırlamak istemediğiniz kullanıcı hesaplarının önündeki butonu kaydırmak üzere bilgilerinizi tutmayacaktır.

Böylece giriş bilgilerini hatırlatmasını istemediğiniz hesapları kaldırabilir, silebilirsiniz. Eğer kullanıcı hesaplarını hatırlamasını istiyor ve uygulama üzerinde tutulmasını istiyorsanız bu butona hiçbir şey yapmadan bırakabilirsiniz.

Bu hesapların giriş bilgilerin tutulması size şu gibi kolaylık sağlayacaktır. Hesaplar arasında hızlı geçişler yaparak daha pratik bir yolla hesaplarınız arasında dolaşabilirsiniz.

Tavsiye Yazı; instagram nasıl kullanılır

Bu konumuzda instagram da giriş bilgilerini hatırla kaldırma konusunda nasıl silinir bunu sizlere paylaştık. Bu konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bize ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın