Sponsorlu Bağlantılar

instagram da fotoğraf ve videolar nasıl silinir

5.314 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram fotoğraf silme konusunda instagram kullanımı konusunda yeniz başlayan arkadaşlar için bilgi vermeye çalışacağız. Önce makalemiz de instagram nasıl kullanılır konusunda yazımızı takip edenler için instagram da paylaşılan fotoğraflar ve videoları silmek için nasıl yapılır tarafına bakacağız.

Dünyaca ünlü popüler trend uygulamalardan sosyal ağ da öncülerden olan instagram da herhangi bir nedenle paylaştığınız resimleri, videoları hesabınızdan kaldırmak, silmek isteyebilirsiniz. Bu instagram toplu fotoğraf silme işlemi için bazen komple hesabı kapatarak yapan kullanıcılarda denk gelmişti. Acaba bu bir çözüm yolumu ilerleyen konumuz içinde vermeye çalışacağız.

İnstagram da fotoğraf silme işlemi için tek tek ya da topluca tek seferde silme işlemleri için sizlere vereceğimiz adımlara uygulamak suretiyle yapabilirsiniz.

İNSTAGRAMDA FOTOĞRAF NASIL SİLİNİR

İnstagramda paylaştığınız görsel media ürünlerini silmek için uygulama üzerinden iphone, android , Windows cihazlarda silmek istediğiniz paylaşım üzerine geliniz.

Üst kısımda … ( üç nokta ) işaretini göreceksiniz. Bu üç noktaya bastığınız da ardından “SİL” butonu ile instagram paylaşımları silme işlemini yerine getirebilirsiniz.

instagram video silme işlemi nasıl yapılır? Bu konuda aynen fotoğrafları sildiğiniz gibi paylaştığınız videoları kaldırmak için de bu adımı kullanabilirsiniz. Birden fazla resim ya da video seç özelliği olmadığı için instagram toplu resim silme işlemi maalesef yoktur.

instagram toplu fotoğraf silme pc de yapamıyoruz fakat üçüncü parti mobil uygulamalar ile toplu gönderileri kaldırabilirsiniz.  İnstagram için geliştirilmiş özel uygulamalar mevcuttur. Fakat kendi şahsıma kalırsa ben üçüncü parti bu tür instagrama ait olmayan uygulamaları onaylamıyorum.

İNSTAGRAMDA PAYLAŞIMLARI KALDIRMAK

Toplu resimlerinizi, videolarını kaldırmak için Android ve İOS cihazlarda kullanabileceğiniz mobil uygulamalar arasında;

Android :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hans.cleaner&hl=tr” adresi üzerinden Instant Cleaner-for Instagram uygulamasını kullanabilirsiniz.

IOS :https://itunes.apple.com/us/app/cleaner-for-instagram-mass/id1019607006?mt=8” adresi üzerinden de Cleaner for IG uygulamasını iphone, ipad cihazlarda kullanabilirsiniz.

instagram da videolar nasıl silinir konusunda ayrı bir başlık gibi görünse de işlem aynı olarak devam edebilirsiniz.

Yukarıda instagramda paylaşımları kaldırma konusunda bilgiler vermeye çalıştır, unutmayın başkasına ait izin alınmadan kişilerin müstehcen görsellerini paylaşmak telif hakkı olan fotoğrafları paylaşmak hesabınızın kapanmasına neden olabilir bu nedenle kendinize ait görselleri paylaşmak en iyisidir.

Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz. Diğer instagram ile ilgili yaşadığınız sorunlar, problemler için ise diğer konu başlığı altında topladığımız instagram destek sayfası üzerinden sorularınızı gönderiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın