Sponsorlu Bağlantılar

instagram canlı yayını kimlerin izlediğini görme

2.272 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram canlı yayını kimler izledi bunu görebilir misiniz? Konusunda birkaç önbilgi vereceğiz.

İnstagram hikaye paylaşımı yaptığınızda bu hikayeler 24 saat süreyle kalmakta ve sonrasında kendiliğinden silinmektedir. Bu esnada hikayenizi kimlerin izlediğinizi hikayenizi yukarıya kaldırdığınızda bu verileri görebilirsiniz.

İşletme hesaplarında kimlerin izlediğini, etiket kullanıyorsanız bu etiketleri kimlerin göz attığını görme imkanı vardır. İnstagram canlı yayına geçtiğinizde sizi takip eden kullanıcılara bir bildirim giderek canlı yayına katılabilir bunu beğenebilirler. Ayrıca canlı yayını online kimler izliyor onu “canlı yayına davet et” kısmından da görebilirsiniz.

Asıl sorumuz şu canlı yayını sonrasında kimler izledi?  EVET canlı yayını izlemek için katılanları, beğenenleri ve canlı yayın sonrasında paylaşımı silmeden profilinizde 24 saat süreyle silmeden bekletirseniz bunu hikaye izlemek için gelenler gibi kimin izlediği görebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Yani hikayelerde olduğu gibi canlı yayın paylaşımlarını görebilirsiniz. Başlıkta sorulduğu kimin izlediğini görme imkanınız mevcuttur.

Tavsiye Yazı; dondurulmuş instagram hesabı nasıl geri açılır

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın