Sponsorlu Bağlantılar

instagram canlı yayın izlerken yorumlar nasıl gizlenir

453 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram canlı yayında yorumlar nasıl gizlenir konusunda sizlerden gelen sorulara cevaplar vereceğiz. Sizlerin de bize soracağınız sorularınız için instagram yardım hattı sayfamız üzerinden bize iletebilirsiniz.

İnstagram herhangi bir canlı yayın sırasında ekranda gördüğünüz kalpler, emojileri video izlerken oldukça can sıkmaktadır. Herhangi bir canlı yayın sırasında instagram kullanıcıları hiçbir tepki vermeden izlemelerinde bir sıkıntı olmayacak fakat canlı yayına bırakılan tepkiler nedeniyle instagram canlı yayın esnasında yorumları saklamanın yolunu aramaya sevk etmektedir.

Bizde bundan yola çıkarak instagram canlı yayın yorumları kapatma konusunda bu yazımızda bilgi vereceğiz.

İNSTAGRAM CANLI YAYINDA KALPLER NASIL GİZLENİR

Canlı yayında herhangi bir sebepten sonra canınınız sıkıldı ve yorumlardan sıkıldıysanız bunu kapatmanın, gizlemeni yolu instagram uygulaması için yöntemi yoktur. Fakat bunun için üçüncü parti araçlardan yararlanmak mümkündür.

Fakat bu yöntemi yolu olmadığı anlamına gelmemektedir. Bunun için Google Chrome tarayıcıdan indireceğiniz bir eklenti aracıyla instagram canlı yayında yorum gizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bunu yapmak için “https://chrome.google.com/webstore/category/extensions” adresi üzerinden IG STORİES eklentisi canlı yayın yorumlarını gizlemek amaçlı olarak kullanabileceğiniz son derece başarılı bir eklentidir.

Bu eklentiyi nasıl kullanacağınızda aslında oldukça basittir. Web üzerinden instagram.com sayfasına giderek kullanıcıların yayınlarını yeni sekme üzerinden açarak artık IG STORİES üzerinden hiçbir canınızı sıkmayacak engellere takılmadan izleyebilirsiniz.

Bu eklentide Yorumları Gizleme butonu ile canlı yayın akışını izleyebilirsiniz. Bu özellik sadece bilgisayar üzerinden canlı yayınları gizlemek amaçlı olarak kullanılmaktadır.

MOBİL TELEFON VE TABLETLER;

Mobil cihazlar için şuan herhangi bir uygulama maalesef yoktur. Bunun için instagram canlı yayında yorumları kapatmak için masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar üzerinden izlemek suretiyle saklayabilirsiniz.

Bu konumuzda instagram da canlı yayın yorumları nasıl kapatılır konusunda sorulara cevaplar vermek üzere bu konuyu hazırladık. Konumuz hakkında sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle veya instagram destek hattı sayfamızı kullanarak sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın