Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram geçmiş tarihe geri getirme

1.253 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda bir takipçimizin yaşamış olduğu sorunlardan biri olan “instagram hesabım çalındı bu hesabı geri aldım fakat tüm görsel resim ve videolarım silinmiş, takipçiler kaldırılmış bunları tekrar geri getirebilir miyiz? Bunlar geri alınır mı” konusunda yaşanan problemi bizimle paylaştı.

Yaşanan bu ilginç sorunda ilgili olarak muhtemelen çözüm yollarını bizde bu yazımızda sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Konu başlığı olarak sorun yaşayan kullanıcımız tarafından “instagram da geçmiş tarihe geri getirme” mümkün mü? Sorusuna istinaden olarak verebileceğimiz çözüm yolları aşağıda gibi olabilecektir.

GEÇMİŞ TARİHE GERİ ALMA İNSTAGRAM

Bu konu hakkında instagram hesabını geçmiş tarihte herhangi bir güne maalesef geri alınamıyor. Burada yaşanan olaylar tamamen kullanıcının sorumluluğu altında olduğu için yaşanmış bu sorunlar nedeniyle instagram hesabınız sizin sorumluluğunuzdadır.

Fakat instagram şu şekilde sizlere kolaylıkla yapmıştır. Bu yeni gelen güncellemeler ile instagram veri indirme işlemini talep ederek hikâye ve geçmiş de gönderdiğiniz görselleri geri indirebilirsiniz.

Daha önce veri arşivi yaptıysanız bu verileri indirebilirsiniz. Bunun için instagram veri arşivleme yazımızı okuyabilirsiniz.

Böylece instagram da paylaşılan görselleri geriye indirmiş olabilirsiniz. Bunun dışında çalışan hesapları tekrar geriye almak için instagram hesabı nasıl geri alınır? Konusunu ayrıca inceleyebilirsiniz.

Bunun dışında takipçi silinmesi gibi durumlarda pek bu konuda yapılacak bir şey yine yok yukarıda sadece geriye dönük verileri yedeklemesi durumunda alınacak önlemler konusunda destek verilmektedir.

Tavsiye Yazı; instagram da ip adresi bulunur mu?

Geriye dönük hesap kurtarma gibi bir durum şuan desteklenmemektedir. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın