Sponsorlu Bağlantılar

instagram bildirimleri açık ama bildirim gelmiyor

13.770 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu anlatımda instagram sorunlarından biri olan bir kişiyi takip ettiğimiz de o kişinden gelecek bildirimlerin açık olması fakat o kişinin bildirimlerinin gelmemesi sorunu ve bununla ilgili çözüm nasıl sağlanır?

İnstagram bildirim sorunu hakkında çözüm üretmeye çalışacağız. Bildirimlerin açık olması takip ettiğiniz instagram kullanıcısının paylaşımlarından anlık haberiniz olması için getirilmiş bir uygulamadır.

Takipte olduğunuz bir sayfanın paylaşmış olduğu video, resimlerden haberdar olmak için daha önceki konularımız da bildirimler nasıl açılır? Konusunu sizlere anlatmıştık.

İnstagram bildirim sorunu aşağıda vereceğimiz fakat gözden kaçan telefon ayarları ile ilgili olduğunu unutmayın.

Bildirimler açık olmasına rağmen bildirim alamıyorum

  • Telefon Ayarları
  • Bildirimler
  • Instagram
  • Bildirimlere izin ver
  • Kilitli Ekranda Göster

Yukarıda iki ayarı da aktif ettiğiniz de instagram bildirim sorunu çözülecektir. Eğer sesli bildirimler gelmiyorsa Sesler ayarını da aktif etmeniz gerekecektir.

İnstagram bildirimlerin gelmemesi, yukarıda kullandığınız cihaz ayarları ile ilgili olduğunu unutmayın, zaman zaman instagram uygulamasında da sorun olabileceğiniz unutmayın bu durumda kişinin bildirimlerine tekrar kontrol ediniz.

Bu bildirimler sizin görsellerinizi beğeni, yorum yada dm’den gelen mesajların ekranda görünmemesi ile ilgilide olabilir. Diğer sorunlar ve yaşanan hatalar nedeniyle yorumlar kısmından tarafımıza mesaj atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram bildirimleri açık ama bildirim gelmiyor (10 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Herşeyi yaptım ama hala bildiri gelmiyor instagrama girince anlıyorum mesajın geldiğini başka hesap açtım ona bildiri geliyor mesaj geldimi eski hesaba gelmiyor yardım ederseniz sevinirim

  2. ben de denedim her yere de baktım bildirimlerim açık telefon bildirimleri de instagram bildirimlerim de

  3. Abicim benim telefinumun modeli tinmo k3 her yolu denedim ama olmuyor isntagram dam mesaj bildirimi geliyor ses gelmiyo lütfen yardımcı olun haftalardır bubsorunu yaşıyorum..

  4. Yukarıda belirtilen herşeyi yaptım ayarlar bire bir aynı ama bildirimlerim hala gelmiyor telefon modeli ıphone 8

  5. Telefonum 6s ve bildirimler açık telefona resette yaptım insi sildim tekrar yükledim ama olmuyor ve profilimden birşey düzenlemek istediğimde üzgünüz hata diyor. Sevgilimle ortak hesabımız üst üste 5-10 kere şifre değiştirdik ondan sonra böyle oldu

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın