Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram bağlı sosyal ağları kaldırma

1.180 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagrama bağlı hesaplar nasıl kaldırılır bu makalemizde sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

İnstagram ile birlikte paylaşabileceğiniz bağlayarak entegre ettiğiniz sosyal ağlar mutlaka olmuştur. Hatta işletme hesaplarını kullanabilmek için Facebook sayfaları da bu alandan bağlayabilirsiniz. Bu hesaplar Facebook, Twitter, TumbIr, Weibo, Ameba, Mixi, Vkontakte, Ok.ru bunları instagram hesabına bağlayarak instagram gönderilerini de bu ağlara da paylaşabiliyorsunuz.

Bizim bu konumuzda instagrama bağladığınız bu hesapları kaldırma konusunda sizlere bilgilendirme yapmaya çalışacağız.

İNSTAGRAM BAĞLI HESAP KALDIRMA

Zamandan da tasarruf ederek aynı anda bu hesaplara da gönderebileceğiniz hesapları kaldırmak veya yeni bir hesap eklemek isteyebilirsiniz. Bizde siz takipçilerimize bu konuda destek vererek nasıl kaldırılır bunu aşağıda adımlarımızla vereceğiz.

  • Profil
  • Ayarlar
  • Gizlilik ve Güvenlik
  • Bağlı hesaplar

Yukarıda adımları takip ettiğiniz de bu alanda instagram ile sosyal ağların bağlandığı menüye ulaşıyorsunuz. Bu alanda eğer herhangi bir hesapla ilişkilendirilmiş ise bu alanda saten kullanıcı hesabınızla birlikte göreceksiniz.

İnstagram bağlantıyı sonlandıracağınız hesabın üzerine geliyoruz bir kere dokunduğumuz da karşınıza “hesaptan kaldır” butonu geliyor.

Bu butona dokunduğunuzda instagram bağlı hesabı kaldırma işlemini gerçekleştiriyoruz. Kaldırdıktan sonra yeni bir hesap eklemesi yapabilirsiniz. Tekrar hesap ekmek istediğiniz de aynı adımları takip ederek yukarıda saymış olduğumuz adımları takip ederek hesap ekleme işlemini gerçekleştirmiş oluyoruz.

Tavsiye Yazı; instagram yardım destek hattı

Bu konumuzda instagram bağlı hesap silme konusunda nasıl silinir, nasıl kaldırılır bunu anlatmaya çalıştık bununla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın