Sponsorlu Bağlantılar

instagram sesli mesaj yazma özelliği

1.299 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram yeni bir özelliğinden bahsetmeye çalışacağız. Son gelen güncellemeler ile bundan sonra direct message veya diğer adıyla dm ‘de diğer instagram kullanıcılarına mesaj yazarken bundan sesli mesaj özelliği sayesinde mikrofon ikonu kullanarak sesli mesaj gönderebileceksiniz.

Bu özelliği diğer WhatsApp uygulamalarından aşinalık olduğunu söyleyebiliriz. Bas konuş, telsiz konuşma olarak da adlandırılan bu uygulamaya instagram da kayıtsız kalmadı ve son güncellemeler ile instagram mesaj gönderme kısmından artık sizde bu özelliği kullanabileceksiniz.

İnstagram sesli mesaj gönderme özelliği kullanıcılar için önem arz edeceğini söyleyebiliriz çünkü bazen yazma sıkıntısı çeken kullanıcıların tercih ettiği sesli mesaj gönderme özelliği sayesinde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.

BU özellik bir dakikaya kadar şuan desteklemektedir. İlerleyen zamanlarda gelecek güncellemeler ile bu süreyi artırabileceği de düşünülmektedir. Bu özelliği kullanabilmek için uygulamanın en yeni versiyonu ile güncelleme yapmanız gerekmektedir.

Tavsiye Yazı; instagram yardım merkezi

Yukarıda konu başlığımızdan bize instagram ile ilgili yaşanan problemleri, sorunlarınızı bizimle paylaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın