Sponsorlu Bağlantılar

instagram Premium Hesap nedir?

1.425 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram yeni bir dönem başlatacak instagram Premium nedir, ne demek bu özellikten kimler yararlanacak bu konu üzerinde duracağız.

Dünyaca ünlü popüler uygulamalardan olan ve kullanıcı sayısı oldukça fazla olan instagram da neredeyse hafta en az bir güncelleme gelmektedir. Son zamanlarda bir özelliğini başlatacak olan instagram da “Premium” dönemi ile artık kullanıcılara yeni bir yön verecek gibi gelmektedir.

Bu özellik instagram kullanıcılarını biraz ayıracak, kutuplaştıracak gibi görünmektedir. Bunun nedeni ise instagram Premium hesabını şimdilik yüksek hesaplarda kullanılması olarak söyleyebiliriz. Premium denilince akıllara paralı hesap mı diye geliyor fakat şuan ücret konusunda herhangi bilgi verilmemesidir.

İNSTAGRAM PREMİUM HESAP ÖZELLİĞİ

  • Yüksek Takipçisi olan hesaplar da kullanılacak
  • Creator olarak görünecektir. ( üreten yön veren anlamına gelmesi nedeniyle )
  • Bu hesaplarda istatistik olarak hesabı bırakanlar için bildirim gidecek
  • Mesajlarda farklı gruplandırma olacak

Tavsiye Yazı; instagram onaylı hesap nasıl alınılır

BU özellikle instagram Premium hesaplardan birkaç özelliği olarak söyleyebiliriz. Daha ayrıntılı özellikleri ilerleyen zamanlarda sizler için paylaşacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın