Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram Hesabına Nasıl Reklam Alınır?

17.281 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Hasan

Soru Gönder : Merhaba. İyi günler.Sayfanızdaki  instagram hesabına sponsorlu reklam nasıl verilir’ başlığını inceledim ama benim istediğim hesaba nasıl reklam alabilirim. Eğer bilginiz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.İlginiz için teşekkür ederim.

Cevap : daha önceki konumuzda anlattığım gibi instagramda sponsorlu reklam nasıl verilir? konusuna tam ters bir anlatım olarak instagrama reklam nasıl alınır? konusunu gelen soruya cevap vermek istiyorum.

yüksek sayılı takipçi hesabınız var ve bunu değerlendirmek istiyorsunuz instagram hesabınıza reklam alarak para kazanmak en doğal hakkınızdır. yüksek takipçi hesabınıza reklam almak için bir çok yöntem kullanabilirsiniz.Ben bunlardan en  çok kullanılan örnekler vererek sizlere fikir vermek istiyorum.

* En başta instagram hesabınızın profiline reklam için mail adresinizi yazarak sizi takip eden veya reklam vermek için ziyaret eden kullanıcıları yönlendirecek veya dm ile size ulaşabilecektir. Reklam için Whatsapp numarası verebilirsiniz.

* Diğer bir reklam alma olayı Forum siteleri kullanarak reklam alabilirsiniz. Örnek olarak wmaraci.com ve r10.net , iyinet.com gibi forum sitelerine üye olarak oradan sosyal medya  reklam ticareti yapabilirsiniz.

Burada ilan açarak yüksek hesaplı kullanıcıdan reklam alınır gibi ilanlar ile reklam alabilirsiniz. Bunu bende arada yapıyorum ve faydalı bir iş tavsiye ederim.

* Arada Reklam alınır içerikli paylaşımlar yaparak hashtag kullanarak reklam aldığınızı karşı kişilere bildirebilirsiniz.  #reklam #reklamyayını #reklamver gibi bu tür hashtag kullanabilirsiniz.

* Bu tür reklam almalarda eğer iyi bir hesabınız var ise organik takipçileriniz var ise reklam vermek isteyen kişiler sizi saten bulacaktır .

Arama Tags & Etiket ;

instagrama nasıl reklam alınız? , instagram reklam alma , instagramda reklam yayınlama , instagram para kazanma , instagramda nasıl para kazanılır? , instagram reklam , instagrama nasıl reklam alınır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagram Hesabına Nasıl Reklam Alınır? (13 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Ben bir şey sormak istiyorum.
  Diyelim sayfamıza reklam verecek birisini bulduk.
  Ne kadar ücret talep etmemiz gerekiyor.
  Bence bu farklılık gösterebilir tabi fakat bir örnek verebilirseniz çok sevinirim.
  Örneğin: standart olan tesbih veya saat reklamı aldık diyelim bunun için ne kadar ücret talep edeceğiz ?

  • benim yakın arkadaşlarım, 60 ile 100 TL arasında tanıtım ücreti alıyorlar , sizde ona göre bir değer biçersiniz vereceğiniz hesapların takipçi sayısına göre de değişmektedir.

   • Peki parayi nasıl o kişiden alicaz hesap no falan mi vercez kim ugrasir ki bunla daha kuvuk capli bi sayfam var 7k ama bi suru reklam talebi oluyo paraya nasil baglamaliyim

    • Zeliha hanım, ücreti ptt hesabı veya bir banka hesabına isteyebilirsiniz ilk önce ödeme sonra iş hizmeti verebilirsiniz.

 2. Benim hilleli 30K hillesiz 10K takipçim vat her paylaşıma 1K ile 2K arası beğene 100 200 arası yorum geliyo reklam alabilrmiyim ve hesabım mizah sayfası sizce onun etkisi varmü

  • bunu reklam veren analiz etmelidir ki? sizin vereceğiniz ücret mukabilinde alabilir veya almayı düşünmez tamamen reklamveren insiyatifinde yani

 3. Wmaraci da reklam almak için ne yapmalıyım nereye ne yazmalıyım bu arada satın alınan takipçiler sorun cıkarmaz degıl mı reklam verenler için

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın