Sponsorlu Bağlantılar

instagram alışveriş hesabı @shop

325 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda sizlere instagramın yeni hesabı olan @shop hakkında bilgi vermek için bu yazıyı ele almaya karar verdik.

Bu instagram hesabında ünlü markaları, trend olmuş, yaratıcı markaların yansımasını bulabileceksiniz. Moda, güzellik, ev dekorasyonu ve daha fazla ürünleri bu hesap üzerinden takip edebileceğiniz bir instagram hesabıdır.

Şuan Amerikan menşei ürünleri bulabileceğiniz bu hesapta Feel Jean, Glossier Play Colorslide, Kj Milller, Mented Cosmetics, Amanda Johnson ve son trend markaları bulabileceğiniz @shop hesabını takip edebilirsiniz.

Bu hesapta ürün katalogları ve kataloglar üzerinden alışveriş yapma imkânı sunması da hesabın diğer bir özelliği arasında yer almaktadır.

Dünyada markaları bu hesap üzerinden takip ederek sizde hızlı bir tura çıkarak ürünleri ve markaları keşfede bilirsiniz. Şuan için sadece Amerika da kullanımda olan hesap üzerinden alışveriş yapmayı sağlayan bu özellikte gelecek olan güncellemeler ile tüm dünyadaki markalar için alışveriş yapma özelliğini birlikte getirecektir.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın