Sponsorlu Bağlantılar

WordPress içerikleri zamanlı paylaşma

391 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda wordpress zamanlı içerik paylaşımı sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sizin de bir blog sayfanız, siteniz var ve devamlı içerik üretiyorsunuz. Bu içerikleri anlık paylaşım yaparak kullanıyorsunuz fakat bilgisayar başında olmadan” ileri ki bir zamanda, zamanlı paylaşımda yapabileceğinizi biliyor musunuz?

WORDPRESS ZAMANLANMIŞ YAZI

Zamanlanmış içerik paylaşımı beklemede olan birçok yazıyı sıraya alarak gününde paylaşım yapabilir böylece sitenizi takip edenler için istikrarlı bir görüntü sergileyecek aynı zamanda siz tatilde, şehir dışında olmanız halinde bile otomatik zamanlı paylaşım ile sürekli güncel kalabilirsiniz.

Şimdi bizde bu konumuzda wordpress tabanlı web sayfası kullanıyorsanız bunu nasıl ayarlanır? Bunu bu yazımızda sizde öğrenebilirsiniz.

WORDPRESS İÇERİK ZAMANLAMA

WordPress planlanmış gönderi de içeriğinizi giriyorsunuz. Yazı içeriğini oluşturun ve “yayınla” yanında “hemen yayınla” düzenle kısmına basıyoruz.

Düzenle kısmına basıyoruz ve tarih kısmına ileride paylaşabileceğimiz tarihi sisteme giriyoruz ve oluşturduğumuz zamanlı paylaşımı “yayınla” butonu ile zamanlıyoruz.

Bu tarihi geçmiş bir tarihe de ayarlayarak eski paylaşım olarak da gösterebiliriz. Bunun dışında birçok eklentilerde vardır bunlar arasında “WP Scheduled Posts” eklentisi de işinize yarayabilir.

Yukarıda konumuzda wordpress zamanlı içerik paylaşma konusunda yeni başlayan kullanıcılara bilgi vermeye çalıştık. Bununla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

WordPress içerikleri zamanlı paylaşma (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. paylaşım için teşekkürler sade anlatım ve kolay bir şekil de anladım kolay gelsin iyi çalışmalar.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın