Sponsorlu Bağlantılar

instagram albüm özelliği nasıl kullanılır?

152 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyanın en popüler mobil app uygulamalarından sosyal ağ kullanımında milyonlarca kullanıcısı olan instagram kendini her yeni güncelleme ile yenilemektedir. İnstagram fotoğraf ve video paylaşım platformu olan ve İnstagram’da yeni bir özellik olan “Albüm” Özelliği yeni güncelleme ile kullanıma sunuldu.

Albüm Özelliği Nedir;

instagramda çoklu paylaşım da şu şekilde bir açıklama yapabiliriz, Facebook‘da fotoğraflar çoklu fotoğraflar yükleyerek bir albüm oluşturabilirsiniz. Albüm‘de tek gönderim ile 10 ( on ) adet fotoğraf ve video bir anda paylaşabilirsiniz. Yani  instagram snapchat’den anlık hikaye paylaşımı, Periscope’den canlı yayın özelliğini ve Facebook’dan ise fotoğraf albüm özelliği ile kendini yenilemeye devam etmektedir. 

instagram albüm kullanımı kullanımı yine aynı yöntem ile fotoğraf paylaşımı ile kullanılmaktadır. Fotoğraf paylaşımı sırasında resimleri toplu olarak seçerek paylaşım yapabilirsiniz. Bu özellik oldukça işe yarayacak gibi görünüyor. Balık tutmaya gittiğinizde, futbol maçında çektiğiniz fotoğrafları veya düğün, sünnet gibi güzel günlerde çekindiğiniz fotoğrafları sevdiklerinize topluca bir albüm şeklinde sunum yapacağınız için takipçiler’de beğenecektir. Ayrı ayrı gönderim yerine toplu şekilde “Albüm” şeklinde gönderim yapabilirsiniz.  instagram albüm de her paylaşın fotoğrafları ayrı ayrı filtreleme yapabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram albüm özelliği nasıl kullanılır? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ınstramı güncelledim halen coklu foto koyma özelliği gelmiyor hesabıma öteki hesaplarıma geliyor kullandığım hesabıma gelmiyor .lütfen bi yardımcı olun

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın