Sponsorlu Bağlantılar

İmessage görsel resimler nasıl kayıt edilir?

895 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda iphone imessage den gelen resimleri nasıl telefona kayıt ederiz? Bununla ilgili olarak yeni başlayan arkadaşlara bilgiler vermeye çalışacağız.

İMESSAGE

Apple tarafından geliştirilmiş anlık mesajlaşma uygulamasıdır. İnternet üzerinden mesaj almayı, göndermeyi sağlayan ek ücret ödemeden mesajlarınızı alabilirsiniz.

Görsel media, emoji ve sonradan gelen yeni özellikler ile görsellikler gelmiştir. Bizim bu konumuzda imessage gelen resimleri kayıt etme işleminin nasıl yapılacağına dair bilgi vereceğiz.

İMESSAGE’DEKİ FOTOĞRAFLARI KAYIT ETME

İphone, ipad cihazlarda imessage üzerinden mesajlaşmaya başladınız mı? Artık bunun zevkine varmış olacaksınız karşı taraftan gelen bir fotoğrafı telefonun galerisine, film rulosuna kayıt etmeyi düşünüyorsanız o zaman hemen işleme geçelim.

Gelen veya sizin yolladığınız zengin media ürünlerini telefona kayıt etmek için mesaj içine giriyorsunuz ve üzerine basılı tutuyorsunuz.

Kayıt etmek istediğiniz fotoğrafın üzerine bastığınız da küçük bir pencere açılacaktır. Burada “Kaydet” butonu bastığınız da imesage fotoğrafları kayıt edebilirsiniz.

Yukarıda iphone imessage fotoğrafları kayıt etmek için bu yöntem kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bununla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altına yorumlar kısmından sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın