Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraf için Nikon mu ? Canon mu ?

797 views
Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraf çekebilmek için bir marka veya model önerisi olarak Nikon mu ? yoksa Canon mu ? hangisini tavsiye edersiniz. Fotoğraf makinesi değinildiğinde aklımıza ilk gelen ne olur ?

Nikon ve Canon markalar ön sırayı almaktadır. Fakat iki seçenek arasında tereddüt de kalındığında hangini seçersiniz veya hangi markayı önerirsiniz gibi sorular akıllara gelmektedir.

 

 

Nikon Fotoğraf Makinası ;

nikon fotoğraf makinası

Japon markası olan bu makine optik ekipmanlar ve görüntüleme cihazları üzerinde uzmanlaşmış bir markadır. Alanında bir çok modeli ile hizmet vermektedir.

Canon Fotoğraf Makinası ;

canon

 

Japon / Tokyo merkezli olan bu marka’da kendi alanında uzmanlaşmış bir markadır. fotokopi makineleri , kameralar , optik ürünler alanında hizmet vermektedir.

Hangi Fotoğraf Makinesi ;

tavsiye , önerilecek fotoğraf makinesi hangisidir ? ilk önce en önemli kriter mutlaka makinelerin tutacağı paralardır. Ne kadar bütçe ayıracaksınız kaç paralık fotoğraf makinesi almayı düşünüyorsunuz bunlara cevap aramak gerekiyor.

1-Kullanıcı ; Kullandığım nikon ve canon markalar arasında kıyaslama yapacak olursam canon derim.!  yetersiz gelen ışık ortamında ve loş ışıklarda canon daha verimli gelmektedir.

2-Kullanıcı ; “canon ideal sevgili gibidir, nikon evlenilecek insan”  bir atasözü gibidir. o yüzden Nikon tavsiye ederim.

3-Kullanıcı ; DSLR özellikli makinelerde Nikon tercihimdir.

4-Kullanıcı ; Canon yenilikçi bir marka olmasına rağmen , nikon tutucudur .

Kimi kullanıcılara göre nikon iyi bir markadır , kimilerine göre Canon tavsiye edilen bir marka olarak göze çarpmaktadır. Bu yüzden doğru bir karar vermek oldukça zorlanıyor , Bu yazıyı okuyan deneyimli kullanıcıların yorum bırakarak bilgi ve tecrübeden yararlana biliriz.

Arama Tags & Etiket ;

Canon mu Nikon mu? , canon mu nikon mu iyi , hangi fotoğraf makinesi iyi , tavsiye edilen fotoğraf makinesi , 2016 , 2017 , öneri , tavsiye , en iyi , kıyaslama

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın