Sponsorlu Bağlantılar

Huawei P50 format nasıl atılır

181 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Huawei P50 format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli bilgi verdikten sonra Huawei P50 formatlama hakkında bilgilerimizi paylaşacağız.

Genel olarak işletim sistemli cihazlara virüsler, donmalar, yavaşlama, takılma, ikinci el satışı ve teknik servis öncesinde cihazılar sıfırlanmaktadır. Huawei P50 sıfırlama öncesinde de cihazın tüm yedeklemesini almayı ihmal etmeyi unutmayın.

Telefon rehberi, video, fotoğraflar, notlar ve diğer önemli bilgilerinizi mutlaka yedekleyiniz. Rehber yedeği nasıl alınır aşağıda inceleyebilirsiniz.

ANDROİD REHBER YEDEĞİ NASIL ALINIR

Huawei P50 hard reset atma işlemine başlamadan önce yedeklemeyi aldıktan sonra cihazın şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz ve gerektiğinde şarja takılı olarak cihazı sıfırlayınız.

 

HUAWEİ P50 FORMAT NASIL ATILIR

 

Huawei P50 silme işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. Bunun için ilk adım telefonun içinde yer alan menüleri kullanarak cihazı sıfırlayalım.

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika ayarına sıfırla > Sil bu adımları takip ederek Huawei P50 içindeki tüm bilgileri sileceğiz. Böylece ilk gün gibi fabrika ayarına geri almış olacağız.

Diğer yöntem cihaz üzerinde fiziksel tuşları kullanarak cihazımızı formatlacağız. Bunun için nasıl yapılır aşağıda yönergeleri takip edelim.

HUAWEİ P50 NASIL SIFIRLANIR

 

Huawei P50 fabrika ayarına geri almak için telefon üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak gerçekleştireceğiz.

  • Telefonu kapalı konuma alın
  • Cihazın üzerinde Sesi Açma Tuşu + Güç Tuşu birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Recovery
  • Wipe Data All / Factory Reset
  • Reboot System Now

Yukarıda adımlarla Huawei P50 fabrika ayarına silme işlemini gerçekleştirmiş oluruz. Bu işlem esnasında işlemi yarıda kesmeyin ve üzerinden hiçbir parça sökmeyiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Huawei P50 format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız bizimle destek bölümünden irtibata geçebilirsiniz.  KOD: 2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın