Sponsorlu Bağlantılar

Huawei P30 Pro bildirim ışığı yanmıyor sorunu

634 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye devam ediyoruz. Gelen sorulardan biride mesaj geldiğinde, arama geldiğinde telefonumun Huawei P30 Pro bildirim ışığı yanmıyor ayarlarda böyle bir özellik göremedim bu modellerde böyle bir özellik var mıdır? Bununla ilgili sizlerden sorular gelmektedir.

Huawei model telefonlarda bu özellik kullanılmaktadır. Sizlere vereceğimiz adımlarla telefonun bildirim ayarlarını kontrol ediniz açık olduğundan emin olunuz.

  • Ayarlar
  • Uygulamalar ve Bildirimler
  • Bildirimler ve Durum çubuğu
  • Yanıp sönen bildirim ışığı

Yukarıda adımları takip ederek Huawei P30 Pro model telefonun gelen çağrı ve mesajlar için bildirimlerinizin açık olduğundan emin olunuz. Bu bildirimler hala açık olduğu durumda bildirim sorunu yaşıyorsanız Cihazın işletim sisteminin güncel olup olmadığını kontrol ediniz.

İşletim sistemini kontrol ediniz güncel değilse güncelleyin eğer bir yazılım sorunu varsa düzelecektir. Fakat kameranızın flaşında bir sorun varsa o zaman teknik servise gitmesi gerekebilir.

Bunun için Huawei Müşteri Temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Destek numarası olarak 444 7 988 telefon numarası arayarak destek alabilirsiniz.

Veya diğer irtibat numaraları ve adresleri için “https://www.huawei.com/tr/contact-us” adresi üzerinden iletişim sağlayarak sorunuza cevap arayabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili önerileriniz için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. Ya da diğer sorunlarınız için soru cevap sayfamız için http://sorucevap.ademocut.com/index.php adresinden bize sorularınızı sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın