Sponsorlu Bağlantılar

Huawei Nova 8 Pro format atma nasıl yapılır

41 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Huawei Nova 8 Pro format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli püf noktası verdikten sonra Huawei Nova 8 Pro sıfırlama konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Virüsler, ikinci el satışı, teknik servis öncesi genel olarak işletim sistemli bilgisayar, tablet ve telefonlara format atılmaktadır. Başta Huawei Nova 8 Pro cihazlara format atılmadan önce cihazın tüm yedeklerini almayı ihmal etmeyiniz.

Telefon rehberi, fotoğraflar, notlar, videolar ve diğer önemli verilerin mutlaka yedeğini almayı ihmal etmeyin.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

Huawei Nova 8 Pro formatlama işlemi öncesinde yedeklemeyi aldıktan sonra cihazın şarjını da kontrol ediniz. Şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz gerektiğinde şarja takılı olarak cihazı sıfırlayınız.

HUAWEİ NOVA 8 PRO NASIL FORMAT ATILIR

Huawei Nova 8 Pro silme işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. İlk yöntem cihazın içinde bulunan cihazın menüsünden diğer adım ise cihazın üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak gerçekleştireceğiz.

Ayarlar > Yedekle ve sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla > Sil bu adımları kullanarak Huawei Nova 8 Pro hard reset atma işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Böylece cihazın içinde tüm bilgileri temizleyerek cihazı ilk gün gibi fabrika ayarına döndürmüş olacaksınız.

HUAWEİ NOVA 8 PRO NASIL SIFIRLANIR

Huawei Nova 8 Pro fabrika ayarına geri alma işlemini birde cihazın üzerinde bulunan fiziksel tuşları kullanarak geri alabilirsiniz. Bunun için aşağıda yönergeleri takip ederek gerçekleştirelim.

  • Cihazı kapalı konuma alın
  • Sesi açma tuşu + güç tuşu bu tuşlara birlikte basıyorsunuz.
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutuyoruz.
  • Ekrana Logo geldiğinde basmayı bırakın
  • Recovery Mode
  • Wipe data All / Factory Reset
  • Reboot system now

Yukarıda menüleri cihazın sesini kısma tuşu ve güç tuşu yardımı ile gelebilirsiniz. Huawei Nova 8 Pro fabrika ayarına sıfırlama işlemi esnasında cihazın üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarıda kesmeyiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Huawei Nova 8 Pro format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer konularda sorular için soru cevap sayfamızı kullanabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın