Sponsorlu Bağlantılar

Huawei Mate 20 X format atma nasıl yapılır

15 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda siz takipçilerimize ve araştırma yapan meraklı kullanıcılarımıza Huawei Mate 20 X sıfırlama işleminin nasıl yapıldığında dair bilgi vereceğiz. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli püf noktasına değineceğiz.

İşletim sistemine sahip cihazlara genellikle virüslerin bulaşması, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satışı veya teknik servis öncesinde cihazlar formatlanarak verilmektedir. Huawei Mate 20 X format atma öncesinde de cihazınız mutlaka bir yedeğini alınız.

Telefon rehberi, video, fotoğraflar, notlar bunların yedeklemesini alarak oluşabilecek sistem arızalarında geri alabilirsiniz.

ANDROİD TELEFON REHBER YEDEĞİ NASIL ALINIR

Huawei Mate 20 X hard reset atma işlemini yukarıda yedekleme işlemini aldıktan sonra cihazın şarjının %50 seviyesinin altında olmayacak şekilde dikkat ederek cihazın içinde bilgileri silmeye başlayacağız.

HUAWEİ MATE 20 X NASIL FORMAT ATILIR

Huawei Mate 20 X silme işlemini iki türlü gerçekleştireceğiz. İlk adım telefonun içinde yer alan menüleri kullanarak cihazı sıfırlayalım.

Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verileri sıfırlama > Sil Android işletim cihazlarda bu menüyü takip ederek telefonun içindeki verileri temizleyerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer bir formatlamak için telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak yapacağız.

HUAWEİ MATE 20 X NASIL SIFIRLANIR

Huawei Mate 20 X fabrika ayarına geri almak ve içindeki tüm verileri silmek için telefonun üzerinde sesi açma tuşu + güç tuşu birlikte basarak gerçekleştireceğiz.

  • Telefonu kapalı konuma getirin.
  • Telefonun üzerinde sesi açma + güç tuşu birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Kurtarma Modu ( Recovery ) menü
  • Wipe Data All / Factory Reset
  • Reboot System Now

Yukarıda adımları telefonun sesini kısma tuşu ve güç tuşu yardımı ile gelebilir ve seçebilirsiniz. Böylece bu adımları kullanarak Huawei Mate 20 X silme işlemi yapabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Huawei Mate 20 X format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. İşlem sırasında doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu değildir.

Konuyla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın