Sponsorlu Bağlantılar

serve.bannersdontwork Virüsü Nasıl Temizlenir?

300 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kullanmış olduğunuz Web Browser de devamlı “http://serve.bannersdontwork.com/” sayfasına yönlendiriliyor kapatıyorum yeniden açılır gibi şikayetler alınmakta ve Bilgisayarımı gittikçe yavaşlatmaktadır. bu nedenle biz bu yönlendirme sayfası olan serve.bannersdontwork silmek için aşağıdaki adımları izleyerek kaldırabiliriz. Bu Genelde Mozilla Firefox da oluşmaktadır.

 

serve.bannersdontwork Nasıl Silinir?

İlk Başta Bilgisayarınızdaki Tüm Çerez kalıntılarından kurtulmalısınız Bunun için CCleaner gibi program kullanmalısınız. ( internet den bulup indirebilirsiniz ) 

Daha sonra Gizli Dosyaları Göster Seçeneğiyle Gizli Dosyaları Göster diyerek Aşağıdaki Dosyaları siliyoruz. Gizli dosyaları ayrıca nasıl gösterilir? “https://ademocut.com/bir-dosya-nasil-gizlenir-gizli-dosyalara-nasil-bakilir/” adresi üzerinden inceleyebilirsiniz. 

serve.bannersdontwork silme için ayrıca kayıt defteri düzenleyiciden de faydalanmak gerekebilir, bu yüzden daha önceden çektiğim video izlemeniz gerekecektir. 

yukarıda anlatılan uygulamaları adım adım yaparak Google Chrome, Safari, Explorer veya Mozilla-Firefox tarayıcılardan bu yönlendirme sayfasını kaldırabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın