Sponsorlu Bağlantılar

Amvo.exe Hatası Bir Virus mudur?

562 views
Sponsorlu Bağlantılar

Amvo.exe  bir diğer virüs ismiyle W32/SillyFDC-BR  bu virüs Windows işletim sistemini hedef almaktadır. System klasörüne amvo.exe olarak kayıt etmektedir.  “asdcvb”  başlangıç türü otomatik olarak Windows hizmetlerine ekler. Amvo.exe virüsü bilgisayara nasıl bulaşır? bu virüs genel olarak harici bellekler aracılığı ile bulaşmaktadır.

Amvo virüsü flash bellek, flash disk, veya hafıza kartı aracılığı ile aynı zamanda e-posta adreslerinize gelen dikkat çekici mailler aracılığı ile bulaşırlar. Ayrıca bilgisayara rahatlıkla en hızlı şekilde bulaşan virüsler web tarayıcıları etkilemektedir. 

Amvo virüsü bilgisayar sistem dosyalarını sürekli meşgul edeceği için sizin yapmanız gereken bu virüsü combofix yazılımı ile temizlemek ve kaldırmak olacaktır. 

Unutmayın bilgisayarınızı sürekli olarak lisanslı güncellenmiş antivirüs yazılımları ile devamlı taratın bu bilgisayarın sağlıklı çalışması için önemlidir. 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın