Sponsorlu Bağlantılar

Honor 8C format atma nasıl yapılır

17 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Honor 8C formatlama işleminin nasıl yapıldığına dair bilgi vermeye çalışacağız. Honor 8C sıfırlama işlemine başlamadan önce birkaç önemli püf noktalarını verdikten sonra asıl konumuz olan Honor 8C format atma işleminin nasıl yapılır, nasıl yapılmış şeklinde anlatacağız.

Android işletim sistemine sahip olan cihazda virüsler, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satışları veya teknik servis öncesinde genel olarak cihazlar temizlenerek verilmektedir. Honor 8C ve diğer telefonların içini silmeden önce telefon rehberi, notlar, fotoğraf, video bir yedeğinin mutlaka olmasını tavsiye ederiz.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME

Honor 8C silme işlemine başlamadan önce telefon rehber yedeğini almasını bilmeyen arkadaşlar için yukarıda linki verdik. Şimdi Honor 8C hard reset atma işleminin nasıl yapıldığına dair bilgi vermeye çalışalım.

HONOR 8C NASIL FORMAT ATILIR

Honor 8C model telefonlara iki farklı yöntemle sıfırlama işlemini gerçekleştirilmektedir. İlk önce telefonun içinden menüleri kullanarak ve telefonun üzerinde yer alan donatım tuşlarını kullanarak gerçekleştireceğiz.

Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla  > Fabrika verilerine sıfırla > Sıfırla > Her şeyi sil bu menüleri kullanarak cihazı eski ilk gün gibi eski ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Bunun dışında telefonun üzerinde menüleri kullanarak cihazı sıfırlayınız. Nasıl fabrika ayarına tuşları kullanarak geriye alabiliriz?

HONOR 8C FABRİKA AYARINA GERİ ALMA

Telefonun üzerinde yer alan güç düğmesi ve sesini açma tuşunu kullanarak cihazın içindeki tüm verileri sileceğiz.

  • Telefonu kapalı konuma alınız.
  • Güç tuşu ve Sesi açma tuşu birlikte basınız.
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin.
  • Recovery
  • Wipe Data / Factory Reset
  • Reboot System Now

Bu menüleri telefonun sesini kısma tuşu ile gelebilir, güç tuşu ile menüleri seçerek gelebilirsiniz. Böylece Honor 8C format atmak için bu adımı gerçekleştirmiş olabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Honor 8C fabrika ayarına sıfırlama işleminin nasıl yapıldığına dair bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın