Sponsorlu Bağlantılar

Hesabınız Koşullarımızı İhlal Ettiği İçin Kapatılmıştır.!

1.423 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram’da yeni bir hesap açtıktan sonra “Hesabınız Koşullarımızı İhlal Ettiği İçin Kapatılmıştır” uyarı aldığınızda bunun bazı nedenlerden kaynaklanarak hesabınızın kapanması nedeni ile böyle bir uyarı almışsınızdır.

Bunun başlıca nedenleri arasında “instagram topluluk kuralları” ve kullanım koşulları” uymadığınız için hesabınız instagram tarafından iptal edilmiştir. Bu kuralları kısaca yüzeysel olarak anlatmak gerekirse ;

Topluluk Kuralları “https://help.instagram.com/477434105621119” adresi üzerinden daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

* Kendinize ait özgün fotoğrafları çekin ve paylaşın , telif haklarını devamlı gözetin ve kurallara uyun.

* cinsel fotoğraflar , çocuk emziren kadınları resimleri , cinsel organ resimleri , açık çocuk resimleri gibi resimleri paylaşmak sakıncalıdır , bunu instagram kaldırır ve engeller , geniş bilgiler için yukarıda link inceleyiniz.

* instagram takipçi kasma , spam içerikler paylaşmak

* Kanunlara uygun fotoğraflar paylaşmak , yasal olmayan , cinsel hizmet sunmak , reçeteli ürünler satmak , terör ve organize suçlar , parayla oynanan oyunlar gibi yasal olmayan içerikler paylaşmak.

* Tehdit ve Nefret içerikli paylaşımlarda bulunmak

* kendini kesme , zarar verme gibi içerikler paylaşmak

Bu tür içerikleri paylaşmak ve daha detaylı konu içerikleri için yukarıda link’den okuyabilirsiniz. Bu tür paylaşımlar instagram hesabınızın kapanmasına neden olabilir. “Hesabınız Koşullarımızı İhlal Ettiği İçin Kapatılmıştır” uyarı aldığınızda bu kuralları çiğnediğiniz için hesabınız tamamen engellenmiştir.

Ayrıca instagramda limitleri açtığınızda veya yasaklı kelimeleri kullandığınızda hesabınız geçici olarak engellenecektir. Bunun için aşağıdaki konu başlıklarını incelemenizi’de tavsiye ederim.

>> instagram takip limitleri nelerdir ? <<

>> instagramda yasaklı kelimeler nelerdir <<

Ayrıca Hesabınız çok fazla şikayet edildiyse , hesabınızda boot takipçi yaptıysanız hesabınız kapatılma olasılığı’da yüksektir. “Hesabınız Koşullarımızı İhlal Ettiği İçin Kapatılmıştır – Yardım merkezinden bilgi alabilirsin

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın