Sponsorlu Bağlantılar

Henüz paylaşılmadı tekrar dene sorunu ve çözümü

3.396 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Bu konumuzda instagram henüz paylaşılamadı tekrar dene sorunu ve bununla alakalı çözüm yollarını sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Genel olarak bu sorun bir video yükleyip paylaşacağınız sırada ya da herhangi bir görsel resim paylaşacağınız sırada karşınıza çıkmasıdır. Henüz paylaşılamadı tekrar dene hatası görsel media’nın düzgün yüklenmediğinden mi? Ya da bağlantı sorunlarından mı kaynaklı olduğunu deneme yanılma ile yapmak gerekmektedir.

İnstagram henüz paylaşılmadı tekrar dene sorunu ve çözümü

Bu sorunda farklı çözüm yolları denenmiştir fakat yine de aynı sorunun devam ettiği görülmüştür. Bu sorun genel olarak instagram sunucularının yoğunluğundan kaynaklı olma ihtimali yüksektir. Siz yine de şu adımları denemeniz de fayda vardır.

  • Yüklenen resimlerin formatını değiştirerek tekrar deneyin png, jpg, gif türü uzantıları farklı formatlar da deneyebilirsiniz.
  • Mobil internet bağlantısı kullanıyorsanız, bağlantınızın güçlü olduğundan emin olun ve ya Wifi bağlantı türünü ya da wifi bağlantı kullanıyorsanız mobil internet bağlantısını deneyebilirsiniz.
  • Henüz paylaşılmadı tekrar dene hatası bu iki ihtimal doğrultusunda dışında konu başında dediğimiz gibi instagram sunucularının aşırı fazla yüklenmesi nedeniyle video ya da resmin düzgün yüklenmemesinden kaynaklı olacaktır.
  • Bunun için birkaç saat sonra tekrar denemeniz de fayda vardır. Bu sorun kendiliğinde düzelecektir.

Bu konumuzda instagram da yaşanan problemlerden biri olan henüz paylaşılmadı tekrar dene sorunsalı ve çözümü ile ilgili adımları vermeye çalıştık.

Sizde diğer sorunlarınız için instagram support sayfamızdan tarafımıza sorularını göndererek cevaplar bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın