Sponsorlu Bağlantılar

Bildirim gitmeden instagram hikaye ekran görüntüsü çekme

720 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram hikaye ekran görüntüsü çekerken karşı tarafa giden bildirimleri engellemek, karşı tarafa bildirim gitmesini engelleme konusunda sizlerden gelen sorulara cevaplar aramaya çalışacağız.

Son gelen yeni özellikle instagram stories, instagram hikayesinde ekran görüntüsünü çektiğiniz de hikayenin ekran görüntüsünü kimin çektiğini görebiliyordunuz bu durum sıkıntı olabileceği gibi meraklı bir yapıya sahip olduğumuz için ilk olarak onu takip etmekteyiz.

Bizimde bu konumuzda instagram hikaye ekran görüntüsü alınca bildirimi engelle konusunda bir yolu var mı? Bununla alakalı hangi yöntemleri uygularsak karşı tarafa bildirim gitmesini engelleyebilir, kapatabiliriz bu sorulara cevap arayacağız.

İnstagram hikaye ekran görüntüsü çektiğinde bildirim gitmesini kapatma

Karşı tarafa bildirim gitmesini engellemek için bir uygulama veya instagramın özelliği yoktur fakat bununla alakalı olarak eski anam babam taktikler iş görür mü? Bunu denemekte fayda vardır.

  • İnstagram hikayesini görüntüleyin
  • İnternet bağlantısını kapatın ( uçak modu ) alınız.
  • Tekrar çevrimdışı olarak hikayenin ekran görüntüsü çekin ve instagram uygulamasından çıkınız.

Bu en bilinen klasik taktiklerden biridir. Bu önceki konularımızda da yazdığımız WhatsApp okuntu işaretinin gitmemesi gibi söyleyebiliriz.

  • Diğer ikinci taktik ise Ekran Video çekme, eğer Android işletim sisteminde kullandığınız bir ekran görüntüsü yakalama uygulaması varsa bunu deneyebilirsiniz.

İOS işletim sisteminde daha önceki konumuzda iphone ekran görüntüsü çekme özelliğini okuyarak bu konuda nasıl yapılır? Bu özelliği nasıl açarsanız bunu okuyabilirsiniz.

  • Diğer metot Story Reposter uygulaması bu uygulama instagram hikayesini kayıt ettiği için instagram ekran görüntüsünü aldığınızı algılamayacaktır.

https://itunes.apple.com/us/app/story-reposter-for-instagram/id1323947244?mt=8”  adresi üzerinden bu uygulamayı indirip kullanabilirsiniz.

İnstagram hikaye ekran görüntüsü çektiğinin karşı tarafa bildirim olarak gitmesini engellemek için yukarıda sizlere verdiğimiz metotlar işe yarayacaktır.

Yukarıda konumuzda hikaye görüntüsü çekildiğinde bildirim engelleme konusunda sizlere yardım ve destek vermeye çalıştık. Sizin de bu konularda ve diğer instagram sorunları için instagram destek hattı üzerinden tüm sorularını tarafımıza sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın