Sponsorlu Bağlantılar

Hangi Şirketler Akıllı Tv Üretiyor

48 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Akıllı Tv üreticileri hakkında bilgi vereceğiz. Hızla ilerleyen teknoloji çağında internetin cep telefonlarına girmesiyle, televizyonlar ve akıllı kutular ile artık rahatlığı konforu hissetmekteyiz.

Son yıllarda malum nedenlerle eve kapandığımız günlerde vakit geçirmek için üye olduğumuz Netflix ve diğer video akış platformlarını evde televizyondan izlemek isteyen kullanıcılar Netflix, Youtube, Film Box, Tivibu, Google Play & Movies Tv, Spotfy ve diğer uygulamaları televizyondan izleme olanağı aramaktadır.

Bunun için Akıllı Tv başta olmak üzere evinde normal eski televizyonu olanlar ise Android Tv yönelmektedir. Peki hiç merak ettiğiniz mi Akıllı Tv üreticileri kimlerdir bu sektörün lokomotifi kimlerdir?

En büyük Tv üreticileri Akıllı Tv üretimine yönelmektedir. Bu sektörün devleri arasında LG, Panasonic, Philips, Samsung, Sharp, Sony, TCL, Toshiba başta olmak üzere Türkiye ise Arçelik, Beko markaları öne çıkmaktadır.

Bu markalar dışında mutlaka diğer üreticilerde olmuştur her bütçeye göre uygun fiyatlı Smart Tv üreticileri de vardır. Bu gibi markalarda sınırlı uygulama seçimi, düşük performans ve endişe verici açıklarlar arasında sıkışa bilirsiniz.

Bunun için iyi araştırarak biraz da bütçenizi zorlayarak iyi markalar almayı tavsiye etmekteyiz. Bu konumuzda Smart Tv üreticileri hakkında bilgi verdik. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 20231-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın