Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı TV’mi yoksa Android TV mi?

60 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalışacağız. Hangi cihazı almak daha iyidir? Akıllı Televizyonlar mı yoksa Android TV almak iyidir.

Akıllı televizyonlar diğer adıyla Smart TV satın almak Android TV almaktan pahalıdır. Yeni bir televizyon alacaksanız Smart TV almayı düşünebilirsiniz. Fakat günümüzde Android TV kutuları artık 4K yayın kalitesi hizmet verdiği için yeni televizyon alamayanlar için bu kutuları almayı tavsiye etmekteyiz.

Üst düzey televizyonlar fazlasıyla hizmet sunmaktadır. Akıllı TV daha iyi video işleme yani daha iyi görüntü kalitesi ve televizyonun arkasında daha fazla HDMI bağlantı noktası sunmaktadır.

Paranızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Bununla birlikte Akıllı TV’de İPTV özelliği de yer almaktadır. Bu özellik yeni yeni Android TV sunulmaya başlanmıştır.

Konumuzu özetlersek eğer bütçeniz elverirse ve yeni televizyon almayı düşünenler için Akıllı TV almalarını tavsiye ediyoruz. Fakat eski Plazma TV, Eski televizyon kullananlar ve değiştirmeyi düşünmeyenler için Android TV modellerini tercih edebilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın