Sponsorlu Bağlantılar

Hangi Program Ne Zaman Açıldı & Kapandı

991 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Nevzat

Soru Gönder : Bilgisayarımız’da kurulu olan programların ne zaman açıldığı ve hangi süre aralığında kaç saat ,dakika açık olduğunu öğrenebilir miyiz ? Bize bunu rapor olarak verecek bir yazılım mevcut mu ? bunu nasıl öğrenirim ?

Cevap : Merhaba Nevzat Bey , bilgisayarımız’da programların çalışıp ne kadar süre ile açık olduğu gösteren bir özellik yok maalesef , bununla birlikte üçüncü parti yazılımlar kullanarak bu sorunuzun cevabını alabilirsiniz. Yalınız bu programlar keyloger , spy programları olabilir bunlar her türlü yaptığınız işleri size bir rapor olarak e-posta adresinize gönderebilir . Dikkat etmeniz gereken konu ise bu programların bir virüs yazılımı olması nedeni bilgisayarınıza yüklemeniz sakıncalıdır.

Ayrıca bu konuda bilgisayarınızda olay görüntüleyici işinizi görebileceğini de parantez içinde geçeyim. Bunun için Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Yönetimsel Araçlar adımlarından olay görüntüleyici seçerseniz buradan bilgisayarınızın arka planında hareketleri görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın