Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 Ekran Bölme Nasıl Yapılır..?

6.198 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 işletim sistemi kullanıyor iseniz ve birden fazla program ile çalışıyor ve bu programları yan yana açmak istiyor iseniz Windows 8 ekran bölmek tam size göre ideal bir özelliktir. Windows 8 bir çok bilinmeyen özelliği ile kullanımı kolaylaştırmaktadır. Peki Windows 8 işletim sisteminde ekran nasıl böleceğiz ve birden fazla programı yan yana kullanacağız.

Windows 8 Ekran Bölme özelliğini Kullana bilmek için ;

  • Windows 8 Modern Arayüzünü Açıyoruz.
  • Bir Uygulamayı Çalıştırıyoruz.
  • Faremizin Ekranın en üst kenarına götürüyoruz burada El işareti çıkıyor ve  Faresi ile basılı tutarak sağ kenara çekiyoruz çekiyoruz.
  • Ekranın Ortasında Dikey Bir çizgi belirecektir. Ekranın bir kenarı siyah olacak diğerinde açık uygulama olacak
  • Siyah Ekrana bir kere tıkladığınızda Uygulamalar açılacak burada çalıştırmak istediğiniz bir programı açarak kullanmaya başlaya bilirsiniz.
  • Bu uygulamaları kapatmak için Üst kenarından tutup aşağı sürükleyebilirsiniz.

Windows 8 Ekran Bölme Nasıl yapılır video Anlatım ;

Tags – Etiketler ;

Windows 8 , Win 8 , Windows 8 ekran bölme , win 8 ekran bölme , çoklu program ile çalışma , program açma , windows 8 program , nasıl , uygulama , uygulama açma , çoklu uygulama açma , windows 8 uygulama açma , birden fazla program ile ekranda çalışma , ekran çalışma alanı

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Windows 8 Ekran Bölme Nasıl Yapılır..? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın