Sponsorlu Bağlantılar

{ Güncel } Twitter Reklamları Nasıl Kapatılır?

2.015 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda Twitter reklamlarının nasıl kapatılacağı hakkında bilgi vermek istiyorum. üçüncü parti yazılımlar kullanıyor iseniz mesela unfollow gibi sizi takip etmeyenleri öğrenmek gibi Twitter içi parti yazılımları kullanmak için izin verebilirsiniz bu yazılımlar sizin adınıza otomatik olarak mesaj , reklam Twetleri veya otomatik kişileri takip edebilirsiniz bu yüzden Twitter reklamlarını kapatmak için bu uygulamaları kaldırmak ve izinlerini geri almak olacaktır.

twitter reklamlarını engelle

Profil > Ayarlar > Sol Kenarda Uygulamalar > Bu alandan Twitter ve uygulamaları bağladığınız programların Erişimlerini Kaldırınız. yukarıdaki bazı uygulamaları kaldırmak erişimi engellemek web üzerinden olmayabilir bunun için akıllı telefondaki ayarlardan yapabilirsiniz.

iPhone için Twitter veya iOS için Camera gibi etkin bağlantılarınıza listelenen diğer belirli uygulamaları görürseniz bu uygulamalara erişimi kaldıramazsınız; iOS entegrasyonunun tamamı için erişimi kaldırmanız gerekir.

Tags – Etiketler ;

Twitter Reklamlarını nasıl iptal ederim , Twitter reklamlarını nasıl kapatırım , Twitter reklam iptal etme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın