Sponsorlu Bağlantılar

Twitter’da Üye ( Kullanıcı ) Nasıl Engelleme Yapılır..?

458 views
Sponsorlu Bağlantılar

Twitter üyesini veya bir başka deyişle Twitter Kullanıcılarını nasıl engelleriz bunun hakkında resimli olarak anlatmaya çalışacağım. Twitter’da takip ettiğiniz ve takip edildiğiniz kişilerden reklam mesajları veya sık sık mesajlar geldiği için bunları bir şekilde önlemek için bu kullanıcıları engellemek gerekir. Bunun Twitter kullanıcısını engellemek için Twitter engelleyeceğin kişi ilk önce bulmamız gerekiyor. Bu kişinin profilini açıyoruz.

Twitter’de Kişi Engelleme Nasıl Yapılır ;

 

twitter kişi engelleme

 

Resimde görüldüğü gibi Çark ( Dişli ) Ayarlar butonuna basıyoruz burada size bir pencere açılacaktır. Bu pencerede resimde görüldüğü gibi Engelle veya bilir yazan yere basıyoruz.

twitter üye engelleme

 

Burada bu kişi sizi takip edemeyecek ve mesaj yollayamayacak eğer bildirim de bulunmak istiyorsanız bir bildirimde bulun kutucuğunu işaretleyerek bildirim yapabileceksiniz.

Twitter Engel Nasıl Kaldırılır ;

twitter engel kaldırma

Eğer Twitter’da Engellediğiniz Kişiyi Tekrar Engellini kaldırmak istiyorsanız tekrar Engellediğiniz kişinin profiline giriyorsunuz ve Çark ( Dişli ) işaretine basıyorsunuz ve Engeli Kaldır yazan yere basarak bu kişi tekrar takip ve mesaj atmaya izin veriyorsunuz.

Tags – Etiketler ;

Twitter kişi nasıl engellenir , Twitter üye nasıl engellenir , Twitter nasıl engelleme yapılır , Twitter Engelleme , Twitter engelleme kaldırma, twitter kullanıcı engelleme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın