Sponsorlu Bağlantılar

instagram’da yapılan yorumları nasıl silinir?

1.043 views
Sponsorlu Bağlantılar

Soru Sor ; Bölümümüzden Betül hanımdan gelen bir Soru’da  ” İnstagram’da paylaşımlarımda yapılan yorumları nasıl silebilirim ?  Bu soru hakkında bilgi vermek istiyorum.

Aslında Yorumlar güzel olursa bundan memnun olmak elde değil fakat , sizi rahatsız edici ,taciz edici yorumlar yapıldığında bunları silmek gereke bilir. Bunun için Bu instagram’da yapılan Yorumları Silebiliriz Bunun için Uygulamamızı açalım.

İphone / İpad / İOS İşletim Sistemi için İnstagram Yorumu Nasıl Silinir ? :

Yorum Yapılan Video , Resim hangi ise açıyoruz. Hangi Yorum Silinecek ise o Yorum üzerine gelerek Parmağımız ile Sağdan Sola Doğru Kaydırıyoruz. Daha Küçük bir Pencerede SİL gelecek buradan Yorumu Silebiliriz yada Kötüye Kullanımı Bildir Seçeneği ile Şikayet Edebiliriz.

Android İşletim Sistemi için İnstagram Yorumu Nasıl Silinir ? :

Aynen İOS işletim sisteminde olduğu gibi Yorumun silineceği resim yada Video Açıyoruz Hemen Altında Yuvarlak Konuşma Balonu göreceksiniz ona bir kere dokuyoruz , sonra silmek istediğiniz yorum üzerine bir kere dokunarak SİL butonu göreceksiniz buradan silebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın