Sponsorlu Bağlantılar

{ Güncel } Facebook Arkadaş Ekle Butonu Kaldırma

8.507 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar sevgili ademocut.com takipçileri bu konumuzda sizlerden gelen sorulardan biride ” Facebook’da Arkadaş Ekle Butonu Nasıl İptal ederim ” bu soruya cevap arayalım.

Bildiğimiz gibi Facebook Dünya üzerinde en çok ziyaret edilen Sosyal Ağlarından birisidir. Böyle olunca Popüleritesi yüksek ve kullanıcı sayısı fazla olduğu için Facebook üzerinden herhangi biri size arkadaşlık teklifi yollaması içten bile değil peki sizi tanıyanların dışında bilmediğiniz kişilerin arkadaşlık teklifinden bıktınız ise ve Arkadaş Ekle Butonu kaldırmak istiyor iseniz aşağıdaki adımları sırası ile takip edebilirsiniz ;

Facebook Arkadaş Butonu İptal Etme Video anlatım ;

Facebook Arkadaş Butonu Kaldırma Resimli Anlatım ;

facebook arkadaş ekle butonu kaldırma

 

Facebook > Sağ Üst Köşede > Gizlilik Ayarı > Benimle Kimler İşletim kurabilir? > ayarlarını takip ediyoruz

facebook arkadaş ekle butonu kaldırma2

 

Bana Kimler arkadaşlık isteği gönderebilir? > Herkez > Arkadaşlarımın Arkadaşları olan kısımda siz Arkadaşlarımın Arkadaşları kısmını seçiyorsunuz böylece Facebook’da sizi tanımayan kişilerden gelen istekleri kapatmış oluyorsunuz.

Tags – Etiketler ;

facebook arkadaş ekleme iptal etme , facebook arkadaş ekleme butonu kaldır , facebook arkadaş ekleme düğmesini kaldırma , facebook arkadaş ekleme , Facebook Arkadaş Buton Kaldırma Resimli , Facebook Arkadaş buton kaldırma videolu

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın