Sponsorlu Bağlantılar

{ Güncel } @ ” et ” İşareti Nasıl Yapılır Ne Anlama Gelir

9.482 views
Sponsorlu Bağlantılar

Et İşareti Yani @ diğer adı ile Türkçe olarak kuyruklu a İşareti bir İnternet terimi olarak geçer kuyruklu a harfi e-posta , mail adreslerinde kullanılır Klavye’nin Alt + Q harlerine basılarak yada Alt tuşuna basılı tutup 064 rakamlarını kodlayarak çıkan bu işaret mail adreslerinde kullancıadı@domainadı.com şeklinde kullanılır. @ et veya İngilizce teleffuzu ile at kullanıcı adının dan sonra gideceği domain ismini belirtmek için kullanılmaktadır. başka bir örnek ile kendi web sitemden örnek ile “info@ademocut.com”  olarak info kullanıcı adı @ ve bunun uzantısı ademocut.com olarak ifade eder.

@ “et” işaretini Karakter eşlem’inden çıkarmakta mümkündür.

@ et işareti nasıl

 

Başlat > Arama ” Karakter Eşlem ” veya Tüm Programlar > Donatılar > Sistem Araçları > bölümünden Karakter Eşlem bölümünden ulaşarak’da @ “et” işaretini yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{ Güncel } @ ” et ” İşareti Nasıl Yapılır Ne Anlama Gelir (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. at işareti klavyede nasıl yapılır? konusunda araştırmalar yaparak sizi buldum anlatım için teşekkür ederim işime yaradı.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın