Sponsorlu Bağlantılar

{ Resimli } Facebook Hesabı E-Posta Adresi Nasıl Öğrenilir

29.535 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda Facebook Hesabı Mail Adresi Nasıl Öğrenilir Bunun hakkında resimli Bir şekilde sizlere anlatmaya çalışacağım. Neden Facebook hesabı için mail adresi öğrenmeye ihtiyaç duyarız ? Facebook’da arkadaş olduğunuz kişilerin Facebook için açtığı mail adresleri ile iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Facebook üzerinden doğa bilecek bir sıkıntıda bu adres üzerinden iletişime geçerek bilgilendirme yapılabilmektedir.

Şimdi Facebook Hesap Mail adresi için hotmail.com veya outlook.com adresinden girişimizi yapalım.

facebook hesap mail adresi öğrenme

 

Outlook.com veya hotmail.com adresinden giriş yaptık’dan sonra ilk sarı ok ile gösterilen pencere işaretine basıyoruz ve yeni açılan penceremizde Kişiler yazan bölüme giriyoruz.

facebook e-posta adresleeini alma

Yeni Bir sayfa açılacak Bu bölümde Kişileri eşitlenmiş halde tutmak için hesaplarınızı bağlayın yazan bölümde Facebook icon ( Facebook e-posta adreslerini alma ) yazan kısıma faremiz yardımı ile basıyoruz.

Facebook Logo’suna Bastığınızda Facebook Hesabınız ile ilişkilendirileceksiniz. Buradaki işlemlere Onayı verdik den sonra Facebook ile Hotmail hesabınızdaki kişiler sekronize olmuş oluyor şimdi Facebook hesap mail adresini nasıl alacağız. ?

facebook posta adresi alma

 

Sol Kenarda Bulunan Kişilerden hangisinin hangisinin e-posta adresini öğrenmek istiyor iseniz üzerine gelip bir kere faremiz ile dokunduğumuzda sağ tarafa o kişiye ait kişisel bilgiler belirecektir. Orada e-posta adresi kişinin facebook mail adresidir eğer Facebook hesabına ulaşmak istiyor iseniz Facebook logosuna dokunduğunuzda sizi Facebook sayfasına yönlendirecektir.

Tags – Etiketler ;

Facebook mail adresini öğrenme , Facebook hesap mail adresi nasıl öğrenilir , mail adresi öğrenme facebook , Nasıl mail adresi öğrenilir , facebook mail adresi bulma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{ Resimli } Facebook Hesabı E-Posta Adresi Nasıl Öğrenilir (3 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın