Sponsorlu Bağlantılar

{ Güncel } Adf.ly ile Nasıl Para Kazanılır?

834 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda Adf.ly ile nasıl para kazanılır bunun hakkında bilgi vereceğim. Adf.ly Reklam yayınlamaya dayalı bir link kısaltma ( Url ) ve bu Url yönlendirmesinden çıkan Reklamlardan para kazanılan bir sitedir.

Adf.ly para kazanmak için ilk önce “http://adf.ly/”  adresinden üyeliğinizi yapmanız veya Facebook adresinden login olarak para kazanmaya başlayacaksınız.

Sistem Aslında çok Basit Yönlendirme yada Bir Makalenin ada bir Dosya indirmek için kullanacağınız bir link ( url ) yi

adf ly para kazanma

resimde gördüğünüz boş alana yapıştırıyorsunuz. Daha sonra Shrink yazılı olan yere basarak size kısaltışmış bir Url adresi verecektir.

adf ly url kısatmasına para kazanma

 

Size verilen kısa url ( link ) adresini Copy ile farenizin yardımı ile kopyala bilirsiniz. Peki Bundan sonra ne yapacaksınız. Bu Link yönlendirme ile artık paylaşım yaparak kullanıcıların Reklamları izlemesini bekleyeceğiz.

url kısatma ile para kazanma

5 Saniyelik Bir bekle süresi içinde Reklam sayfası açılıyor ve Url üzerinden gelenleri bu reklamları izlemiş oluyorsunuz ve Reklamı Geç yazan bir yazı gelecektir buraya bastığınızda asıl siteye gitmenizi sağlayacaktır. Peki adf.ly üzerinden para kazanmaya başladık ne kadar kazanıyoruz ?

Adf.ly Üzerinden Kazanılan Para ;

adf.ly üzerinden kazanılan paralar alt limit olarak $5 olursa paypal.com hesabınıza aktarılacaktır. paypal hesabınız yok ise paypal hesabı açarak adf.ly üzerinden ayarlar kısmından tanımlayarak ekleyebilirsiniz. adf.ly ‘de 1000 tıklama üzerine 4$ dolar kazanabiliyorsunuz.

Adf.ly ile Nereden Para Kazana Bilirim ?

Adf.ly ile para kazana bilmek için bir blogsiteniz yada websitenizin olması daha avantajlıdır buradan vereceğiniz linkler yada bir dosya indirilmesi için vereceğiniz linklerden kazançlar sağlaya bilirsiniz. Sosyal ağlar üzerinden para kazanmak zor Facebook bunu spam alarak kullanıcı üyeliğinizi iptaline kadar götürebilir bunun için buralardan yapacağınız paylaşımlar sıkıntı sağlayabilir. İnsanların ihtiyaç duydu Cv , Sağlık gibi konular ve Oyun indirmek için link kısaltmalarını kullanabilirsiniz. Sizinde bir bilginiz var ise bunu lütfen yorumlar bölümünden paylaşınız.

Tags – Etiketler ;

adf.ly ile para kazanma , adf.ly ile nasıl para kazanılır , link kısaltmasından para kazanma , url kısaltmasından para kazanma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın