Sponsorlu Bağlantılar

Google Webview Güncellemeyi Kaldırma

37 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, daha önceki konularımızda Google Webview nedir, ne demektir konumuzda siz takipçilerimize paylaşmıştık.

Bu konuda tekrar bilgi sahibi olmak isteyenler için https://ademocut.com/android-system-webview-nedir/ adresi üzerinden tekrar inceleyebilirsiniz. Bu konumuzda ise Google Webview güncellemesini kaldırma konusunda bu işlemin nasıl yapıldığına dair bilgi edineceğiz.

Yakın zamanda bir güncelleme ile Android cihazlarda uygulamadan atma, uygulamalar kendi kendine kapanıyor sorunu yaşanmıştı.

Google’dan gelen bir açıklamaya göre bu sorun Google Webview kaynaklı olduğu için yeni bir güncellemenin gelmesini bekleye kadar Google Webview güncellemeyi kaldırmak ile sorunun çözüleceğini açıklamışlardır.

Bizde bu konumuzda Google Webview güncelleme nasıl kaldırılır bunu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Aşağıda vereceğimiz adımlarla güncellenin kaldırılmasını sizlerle paylaşacağız.

 

GOOGLE WEBVİEW GÜNCELLEMELERİ KALDIRMA 2021

 

2021 yılının ilk çeyreğinde yaşanan Google Android cihazlarında uygulama sorununa neden olan Google Webview güncelleme kaldırmak için;

  • Ayarlar
  • Uygulamalar
  • Uygulamaları Yönet
  • Android System Webview
  • Güncellemeyi Kaldır

Yukarıda Android işletim sistemli Telefon ve Tablet cihazlarınızdan Google Webview güncellemelerini kaldırabilirsiniz. Böylece Uygulamadan atma problemini çözmüş olacağız.

Yakın zamanda Google yeni bir güncelleme yayınlayarak bu yaşanan hataların, problemlerin çözümünü sağlayacaktır.

Bu konumuzda google webview güncellemeleri kaldırmak konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın